Přejít na obsah

Nefunkční autorádio - nenaladí žádnou stanici


Jimbo-O1

Doporučené příspěvky

Zdravím, asi na fóru blbě hledám, ale nenašel jsem kloudné odpovědi (možnosti) co by mohlo způsobit danej problém. Autorádio které mám v O1 v pohodě přehraje CDčka s hudbou, ale jakmile přepnu na rádio, tak mě to nenaladí žádnou stanici. Ať dělám co dělám (kroutím jak kroutím), tak se mohu zaposlouchat pouze do zvuku šumu. Anténa vypadá na první pohled ok. Na co bych se měl podívat jako první a na co se zkusit podívat dál. Děkuji všem co napíšou jakékoliv možnosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, potřebuji poradit v modro-šedým drátku nemám proud už na přívodu do autorádia a tím pádem nejde ani do napájení antény osazeno na pinu č.5 . tím pádem nemám signál na rádio. vyzkoušeny dvě autorádia závada trvá.

Nevíte někdo co s tím díky. F1 2002

Editováno: , autor: klíma jan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napoj na privod anteny 12V od zapalovania. A ten kabel odpoj co ti nefunguje...chyba zrejme bude v radiu...niesom si uplne isty ci ta antena ma 12v napajanie ale myslim ze ano. Samozrejme to daj cez poistku, moze byt aj vadna antena ze odpalila vystup z radia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...