Přejít na obsah

Vyfuk


robschneider.jr

Doporučené příspěvky

Dobry den,

CHtel jsem se zeptat, mam objednaneho superba 140kw TDI, ma vyfuk vyvedeny na levou stranu. Nejsilnejsi verze superba 206kw ma vzadu dva vyufuky s koncovkami. Je nejaka moznost ze toto pujde udelat i na dieselovyho superba? Vim ze nafta ma jinak podvozek, benzin ma vedeny potrubi stredem a diesel po leve delce auta, ale da se najit nejaky zpusob? A jak to ovlivni zaruku? Nevite nekdo? Dekuji mockrat.

post-95272-0-66851900-1438207596_thumb.j

post-95272-0-13393300-1438207604_thumb.j

post-95272-0-34900800-1438207630_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, ale treba na supII to slo, dokonce po nejake dobe se i prodavalo prislusenstvi ktery tot dovolovalo. Vim, protoze jsme to delali, jenom se dokoupila prava koncovka z 3.6 a tepelna clona. Mluvil jsem s nejakym frajerem ze skoda servisu, ten rikal, ze to zas bude hlasit jiny hodnoty v ridici jednotce a nemusi uznat zaruku atd... Co je na tom pravdy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bych chtěl vědět z jakých dílů jsi to dělal, ono totiž žádné originální škodovácké řešení na dodělávku výfuku SII neexistuje. Je to vždy samodomo z různých dílů z 3.6 FSI anebo od nějakých úpravců. Je tady na to dokonce téma, kde se to řeší. Když hrábneš "nedovoleně" do výfukového systému, přijdeš na něj o záruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je mi jasny ze prijdu o nej o zaruku, neni na ten model urcen atd. Psal jsem do par servisu... Skoncilo to tak ze kazdej odpovede neco jineho. Proste v tom maji bordel. Jeden mi rekne ze padne zaruka na cely auto druhy zas ze jen na ten muj doplnek atd. Nebo ze neuznaji zadnou zaruku protoze budou jiny hodnoty v ridici jednotce. Prisel bych o komplet zaruku nebo jen na vyfuk? Nebo i motor atd...? Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejaky lidi si proste chteji prizpusobit auto tak jak se libi jim, pak je z toho radost kdyz v tom jedes. Nechci zadny brutus vyfuk zvuk nic, jde mi ciste esteticky o vzhled. Vyfuk k autu patri, treba se ti to nelibi, beru. U me to jen koupi nekonci, mej me za blazna, ale ja se autama bavim. J ehezky mit neco jineho nez ostatni a pritom to vypada decentne. Toto neni to misto kde si stezovat, poprosil jsem o pomoc/zkusenosti atd, ne o "hatery". Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to 5icz: sorry ale dat si vyfuky ve stylu jak to ma 2,0TSi 206kW...tak v tom opravdu nevidim tuzing, ale naopak urcitou originalitu na jinych typech motoru. Napr., dle meho, do te 2,0TSi 162kW to pujde dodelat, protoze ten motor ma na kazde strane vyfuk jen je ma proste zalomene dolu pod naraznik => novy naraznik nebo jen vyrez do stavajiciho?? a koncovky vyfuku. Pak uz je jen otazka te zaruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ja som si vzal prave preto TSI, je to krasne, ludia potom velmi kukaju. uprimne naprv som chcel TDI a dorobiť vyfuky takže som si o tom niečo pozistoval,  v blizkej dobe určite vyrobcovia budu robiť aj kity na prerabku, ale napr spoločnosť AMA robi vyfuky na mieru takže ti stači kupiť koncovky alebo vybrať z možnosti ktore maju priamo oni a oni ti to dopasuju na presne, štandartne ak chcete iba na image, kup koncovky urob uchyty a namontuj len koncovky ale mne osobne by prekažalo  mať  len prazdnu koncovku ako ma myslim Octavia RS TDI že napr v zime ked vydno dym ide len z lavej koncovky nakolko v pravo vyfuk zavedeny nieje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:kol-43:  :kol-44: ... ludia to prosim zainvestujte radšej.... ako naozaj je fajn že za 1600kc budete mat koncovky.... ale su to iba koncovvky=D auto nastarujete a dym pojde z pod koncoviek=DDDD je to hrozne, to mi pride naozaj ako TUZING ako to niektory ludia odsudzovali.  tie vyfuky su naozaj krasne hlavne ked od tial idu aj vypary ako je vidieť na foto tieto su zachytene o podnaraznik, u TSI je pokial viem na danych miestach diera. komplet stredna a koncova čast vyfuku som zistoval este ked som chcel kupiť TDI  mala stat na mieru cca 800e, koncova čast bude stat možno 400e... pripadne čoskoro začnu robiť priamo prerabkove kity ako to bolo u S2 a vychadzalo okolo 250e

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

=DDD nevravim o uchlastanom TSI, to som si vzal až po prevezeni sa na nom=D nakolko som mal objednane TDI a ta dinamika a komfort prevodovky u toho TSi je  neporovnatelna.

lenže aj pri TDI som chcel vyfuky upravovať, môj brat ich bude teda tiež upravovať ked mu auto prijde, budem mocť poradiť a povedať presne sumi a detaili upravy. lenže ak su to len koncovky našrobovane v podnarazniku bez otvorov bude to podla mna hrozne vidno, a hlavne v zime ked dym pojde z pod auta a z koncoviek nic=D bude to vyzerat ako keby bol deravy vyfuk. ale na druhej strane vyhoda, netreba leštit koncovky vyfuku od vyparov=D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...