Přejít na obsah

LED osvětlení RZ


roti

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
V 25. 4. 2019 na 16:01, wirer napsal:

Vsetky co som mal hlasili vypalenu, dokonca i Osram hlasi. Upravit kodovanie  je najlepsia moznost

Wirer, koupil jsem tady to a můžu jenom doporučit. https://www.aliexpress.com/item/iJDM-1156-LED-Canbus-Error-Free-3156-7440-LED-For-Turn-Signal-Lights-Brake-Lights-Back/32883755176.html Žádná chyba a perfektně svítí. Montáž na Fabka III r.v. 3/2017. Dokonce prodejce poslal i dárek 2 ks bezpaticové žárovky led.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 6 měsíců později...

Dostal nekdo na Fabii III. LED osvetleni RZ po reklamaci koroze na hrane pod osvetlenim?

Chtel jsem ledky objednat, ale dnes jsem na to koukal a koroze uz trosku zacina, coz budu urcite reklamovat, tak abych je zbytecne nekupoval, i kdyz jde jen o par korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahojte, ak by som v osvetlení ŠPZ len vymenil klasické halogénové W5W žiarovky za LED žiarovky, bude mi hlásiť chybu? Ak áno bude sa to dať nakodovať? Alebo jediná možnosť je kúpiť komplet LED svetielka a nakodovať. Ak áno poraďte mi prosím aké presne mám kúpiť na F3 combi 2015. 

Screenshot_2020-07-16-17-55-12-943_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, mne len bolo čudné že sú za 33 aj 7 a obe orig. Škoda, vymeniť zvládnem aj sám, len kodovat neviem, do PO nemám až tak ďaleko, ak nezozeniem nejakého "kódera" bližšie tak sa možno zastavím :) Mimochodom, vedel by si nakodovať aj aby som s DO otváral a zatváral okná? Na 20 ročnej F1 som to mal, a veľmi mi to chybuje, nechápem že to F3 nemá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 hours ago, juraj79m said:

Takže nepotrebujem tento za 33€ za kus? 

https://www.skoda-diely.sk/nahradny-diel/3af943021a-osvetlenie-spz-led-skoda-35464.html

Aký je tam rozdiel?

Nepotrebujes... jedny se prodávají jako Náhradní díl a jedny zase jako příslušenství... jsou stejně jen  jedny jdou drahy a jedny levný ? můžeš klidně koupit ty drahy , ale jsou stejný jako ty levný ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem kupoval LED osvětlení SPZ já, objednával jsem je v AS. Pro Fabii III stály asi 800.-, tak jsem si objednal sadu na Rapid/Yeti za 130 Kč a i přes bezmezné přesvědčování, že mi to na auto nebude pasovat a už vůbec ne fungovat, tak je mám a svítí dodnes.

 

EDIT: Jen pro info, tento typ mám ODKAZ

Editováno: , autor: los pakos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Včera mi prišli tie "no error" LED žiarovky z aliexpressu, ale je to blud... :) Ale to mi už nevadí, dnes som bol v autorizovanom servise kde som reklamoval koroziu okolo osvetlenia ŠPZ, a v septembri mi vymenia  v rámci 12r záruky na neprehrdzavenie karoserie celé piate dvere za FL dvere, a v nich už budem mať origo LED osvetlenie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...