Přejít na obsah

LED osvětlení RZ


roti

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

u odkazu http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/led-osvetleni-registracni-znacky-000052110x co jste sem davali je zminka " Rapid (rok výroby 2012 – 2015) - do vozů se „StartStop” nebo „Světelným asistentem” ve výbavě vozu není dodatečná montáž možná " nevite co to ma byt?

 

Dale v TPI ohledne koroze kufru, je zminka ze pro Fabii je zamena Ledek "v jednani" - zatim jeste nebylo rozhodnuto ne?

tu transparentni folii jste odstranovali, jak jste to menili?

 

k1.JPG.62e1d9cfb2d2ed0010b3eb5d4c0dcbde.thumb.JPG.ed200764c559c3cbfb30a8fc7effa85f.JPGk2.JPG.fb9f515d75dd04acb871770dae0e040a.thumb.JPG.9ca9fffa56d1c253bf91db40d6d1ad0c.JPGk3.JPG.1eb0b05e4bb432c089fdd5d7f3b4142d.thumb.JPG.5cee72e6f8983515449e589fcccb530c.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
V 22. 9. 2017 na 20:39, wirer napsal:

Ak take zozenies, mas u mna pivo. Alebo hoci aj 5 piv...pokial viem, zatial sa to nikomu nepodarilo. Podobne je na tom spiatocka. Bud nakodovat, alebo predradne vykonove rezistory

Ahoj mám takovou v osvětlení kufru a čtecích lampickach vepredu. Led + paralelně odpor.

Koupené  třeba na zde: https://www.hadex.cz/k571-zarovka-led-t10-12v15w-bila-canbus-5xsmd5050/

 

Ale viděl bych problém na STK, určitě budou řvát že tam ty žárovky nesmí byt!

A pokud si je tam dám po STK a přímotam se k  nehode  bude to mém další minus a přitěžující okolnost!

Editováno: , autor: zwan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Interier kontrolovany nie je, interier na STK riesit nebudu. Ani pri nehode. Tam mozno ocenia dostatok svetla, ked ta budu vytahovat... 

A exterier spiatocka im moze byt jedno, svietis nou iba pri cuvani. Ale prechadzaju auta aj so sfretavacimi. Len neviem preco si sa k tomu vratil, ked:

1. Tema je o osvetleni SPZ

2. Podla odkazu T10 na SPZ nedas

3. Ak mas origo LED nad SPZ, nebudes oslnovat

4. Ak mas origo LED nad SPZ, nikto to nebude riesit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No interiér byl myšlen jako příklad mám v lampiček stejně jako v osvětlení kufru t5ku.

Dala by se taky použít do osvětlení spz a nemuselo by se kódovat osvětlení stačilo by je vyměnit.

Ale na STK by určitě remcali hned jak si toho vsimnou.

Takto to bylo myšleno.

Pokud někdo nemuze nebo nechce kódovat je to cesta.

Led osvětlení spotřebuje méně proudu.

Tím pádem nebude probíhat elektrochemická koroze.

Vyřešeno za pár desetikorun.Ale teď mě napadá že pokud to bude žárovka s odporem tak bude mít stejně velký odběr aby to nepoznala jednotka takže je to celé blbost a má teoretická úvaha a snaha o dobrou radu konci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Ahoj,

nemáte někdo zkušenost se žárovkou (co by nehlásila chybu)do zpátečky? Už jsem jedny vyměnil a hlási to chybu - přitom je mám taky  vpředu na denní svícení a tam to je v pohodě bez chyby.

Nemá někdo konkrétní typ? Předem dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...