Přejít na obsah

Sviecky HTP


TiGeRZ

Doporučené příspěvky

Ví někdo, jaké svíčky do 1.4 16v? Jaké jsou tam originál, popř. jaké jsou nej?

original na 16V 55kW su NGK BKUR 6ET - 10 vzdialenost elektrod 0,9 - 1,1mm a tie iste su aj pre 16V 74kW.

přesně, moment pro utažení 30Nm

interval vymeny 60 000km :D a uz je to uplne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v klidu je tam dej, mám taky, kupuju origo Bosch kus za 106,- Kč, Škodovka chce tuším něco okolo 200,- Kč.

ve čtvrtek mi je měnili na garančce v 60t km a chtěli za tři kousky 450,- bez daně (zloději)

proto si to dělám sám, ta půlhodina práce ni za to stojí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v klidu je tam dej, mám taky, kupuju origo Bosch kus za 106,- Kč, Škodovka chce tuším něco okolo 200,- Kč.

ve čtvrtek mi je měnili na garančce v 60t km a chtěli za tři kousky 450,- bez daně (zloději)

proto si to dělám sám, ta půlhodina práce ni za to stojí :D

no jo no, nějak mi uniklo, že mi budou měnit i svíce, jinak bych si je koupil sám, s olejem to tak dělám pokaždé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakým způsobem se sundávají ze svíček cívky? Je na to nějaká finta, nebo to jde lehce? Nemám s tím zatím zkušenost, tak se ptám, někoho, kdo to už dělal.

mas este typ motora aua ?

Ptám se, jak se sundávají cívky ze svíček, z toho vyplývá, že mám novější typ motoru BBY ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo v kolika km by se měly měnit žhavicí svíčky?

Nevím v kolika přesně, ale u svého diesela ( Mercedes ) je měním když auto začně hůř startovat připrvním startu, nebo kdxž za jízdy svítí kontrolka žhavení ( jedna nebo více svíček nefunguje ).

Ale u Octy TDi bych řekl, že 80 000km vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...