Přejít na obsah

Vrzání a pazvuky v interiéru


Bladik

Doporučené příspěvky

Zalozil jsem toto tema, protoze aktualne bojuji s jednim takovym neprijemnym zvukem a tim je pastovy kryt nad zrcatkem co kryje, destove cidlo a kamerku asistentu. Pri pricnych nerovnostech se z toho ozyva skripani v nekterych okamzicich i male bouchnuti. Pokud na to pritlacim ruku vse prestane a auto je tiche. Aktualne resim co s tim a zacne kolecko reklamaci...chjo :(((

Evidentne to vypada ze se na to vztahuje nejaka svolavacka, tak uvidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano vcera kdyz se na to technik dival tak mluvil o te kamere, ze je to tam proste spatne dane.

Jsem objednan na reklamaci asi cca za 10 dni, drive nemohu auto postradat, tak pak reknu co a jak.

 

Po kolika cca km to zacalo delat? Ja zatim nic nepozoruji ani neslysim... Spise si uzivam jenom pohodovy bzukot :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takze u me kryt zrcatka - kamera znova namontovana, plast usazen a jeste vice vytlumen...bohuzel to pomohlo tak ze 70ti % .. je to mnohem lepsi ale porad to na nerovnostech lupe...takze po dovolene znova do Skodovky.

 

To lupani plastu u sedadla, jsem take reklamoval...dostal jsem odpoved ze to delaji vsichni SupIII, takze je to normalni...mno musel jsem jim pripomenout nektere udalosti jiz nejakou dobu minule, takze to zacnou behem tohoto tydne aktivne resit se Skodovkou...takze uvidim opet az se vratim z dovolene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kolegovi v práci něco rachtalo pod rádiem (údajně to byly trubky od topení, cinkaly o sebe). Nově mu počítač začal vyhazovat chyby, jako že nefunguje automatické vypínání motoru, adaptivní tempomat, atp. Je objednán do servisu. A ráno přišel s tím, že mu tam opět něco rachtá od motoru.... Doufám, že to jsou dětské bolístky, které vychytají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...