Přejít na obsah

Vrzání a pazvuky v interiéru


Bladik

Doporučené příspěvky

Tak dnes i začalo povrzavat neco po levé straně od volantu. Zvuk je to opravdu malý ale je slyšet .. Myslel jsem ze to bude někde z prostoru dveří, ale po zkoušení přidrzeni různých plastu v autě to vypadá na tu levou část okrasné listy na palubovce. Zaznamenal toto někdo? Nebo je to běžná věc??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Koukám, že se to tu pěkně rozjíždí, no nic jiného se nedá ani očekávat, auta jsou dnes plná plastů a vržou i Mercedesy :)   Já koukal dneska u vystaveného Supa na ten zámek kastlíku u spolujezdce a napadlo mě, že to možná taky není uplně košér, že by ta dvířka mohla časem bejt taky zdrojem problémů....Jinak jsem si všiml stejného problému jako u mé OIII a to je tvrdej plast kolem budíků, stačí na to trochu přitlačit a praská to a celé se to hejbe. Vlivem změny teplot to pak dělává sem tam lupnutí i za jízdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mozna to uz patri do exterieru, ale topic se hodi vic tady... me od zacatku pokazde lupne okno u spolujezdce pri vytahovani nahoru + spatne se mi doviraly dvere (musel jsem hodne bouchnout, aby se dovrely). Rikal jsem o tom v servise, kdyz tam kontrolovaly uz nejspis znamou chybu, kdy se zblazni ridici jednotka a vyhlasi nekolik zavad najednou, ktere po vypnuti/zapnuti motoru zmizi a ohledne dveri mi rekli, ze se na to ptalo uz vic lidi a ze to neni chyba, ale nejspis budou muset dat do navodu dodatek, ze se musi dovirat opravdu kolmo a ne zvrchu... mirne podivne vysvetleni, ale pravdou je, ze se ted po uz 3 mesicich pouzivani ty dvere "rozchodily".

 

Okno se jak na potvoru v servise neozvalo, takze s nim nic nedelali, ale asi tyden po servise jsem to slysel znovu. Mam obavy, aby mi ta prekazka nebo co to je, nezacala casem to okno skrabat... pripadne se mechanismus otevirani okna nezasekl uplne. Na druhou stranu je mi jasne, ze na zkontrolovani to bude chtit rozdelat dvere a to neni na par minut, takze to zkusim jeste vydrzet, jestli se neobjevi neco dalsiho, abych to tam nevozil po jedne zavade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dveře - to je jen seřízení zámku, mě to rozšteloval jeden mechanik omylem při hledání pazvuku a dveřmi to nebylo. Od té doby jsem s nimi musel také víc bouchnout. pak mi to v jiném servisu seřídili, šlo to podstatně lépe, ale ne uplně 100% a časem se to nějak podalo....Podívej se jestli lícují dveře s karoserií, jestli nejsou trochu vystouplé při zavření.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne to nemám, stačí zavřít okno :D

 

Zato mám problém problém v OIII s praskajícím zvukem ze středové konzole, někde v úrovni řadící páky, jak se opřu za jízdy pravou nohou, tak v určitých teplotách interiéru to vydává nepříjemné rozvrzané zvuky, po oteplení interiéru je klid.

 

Také kromě dalších pazvuků je jeden zezadu, na nerovnostech to vydá takové plastové cvaknutí...nevím jestli plato, nebo zámek zadního sedáku :(

 

 

Omlouvám se, až nyní jsme si všiml, že jsem ve vláknu SIII, ale třeba to bude v SIII podobné....;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Cauec, nemate nekdo problem s vyssim aero hlukem od dveri / okna ridice? Me se zda, jakoby nebylo dovrene okno, jaky to produkuje hluk, spolujezdec urcite nizsi...diky

Měl jsem to ze začátku taky od cca 180km/h vejš to dak divně "profukovalo" jako bych měl v pravých dvěřích někde díru. Nakonec se to srovnalo / sedlo samo okolo 4tis km. Podle mě nějaka deformace těsnění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Cital som test tych emisii a 2.0tdi prekrocil normu o 1.8nasobok a napr bmw x5 5.2 nasobok a napr fiat o viac nez 10 nasobok. Takze skodovka na tom nieje az tak zle. Ale napriek tomu ze tam nieje ten odtok tak ma superb prekvapil velkym aerodinamickym hlukom nad 130km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...