Přejít na obsah

Vrzání a pazvuky v interiéru


Bladik

Doporučené příspěvky

U me ted chvilemi hnusne vrze plast stredoveho tunelu,jak nikdo psal v miste prednich sedaku. A pak se zacal zhorsovat zvuk pri stahovani prednich oken,uz se mi stalo,ze se okno samo zastavilo pri samo spousteni,odpor zrejme moc vysoky.Tak doufam,ze to vydrzi na servisni prohlidku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 13. 3. 2017 na 20:36, Kraso napsal:

Diky Pawouku, zkusim se na to poptat v servise.

 

Bladik: Odhalit, odkud jakekoliv vrzani jde, je vzdycky ta nejtezsi cast... pak uz se s tim da vzdycky neco udelat. Ja jsem tomu servisakovi rikal, ze to slysim zretelne z leve strany nad sklem, ale stejne pak zkousel hybat se vsim moznym i na palubovce, takze verim tomu, ze to muze byt obcas matouci. Nicmene v nedeli jsem si znovu zajel na tu sterkovou cestu a s pootevrenym oknem jsem nic neslysel. Jakmile jsem ho uplne dovrel, tak to bylo zpet, takze jsem na spravne stope. Pravdepodobne to bude mit co delat s tim, ze mi uz dvakrat menili listy na obou prednich dverich.

 

Ahoj,prosim te vyresil jsi to vrzani?

Mam to ted asi 14 dni taky,leva strana u ridice ,horni cast,presne jak pises,kdyz pootevru okno vic zmizne to.Ted jak je horko,okno zavrene a klima,tak si pekne vrzu..staci nase nerovne silnice ve meste.

Kdyz mi k tomu vrze ten stredovy tunel,ktery je opravdu hodne slyset,zacinam byt nervozni:blink:

Ten je ale jasny,na ten staci ze strany trochu zmacknout a vrze desne.

 

V servise jsem jeste nebyl,chtel bych vydrzet do servisni prohlidky.

 

 

Editováno: , autor: PetrKV
chyba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zatim jsem to nevyresil, ale mas pravdu, ze kombinace horka venku a klimatizace uvnitr to dela jeste horsi nez to bylo v zime. Za 14 dni mam servisni prohlidku, tak jim reknu, at se na to podivaji. A jestli mi znovu reknou, ze nic neslysi nebo ze je to normalni, tak zkusim koupit ten Sonax olej, protoze ten originalni lubrikant je pekne drahy na to, jak je to male baleni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak klasika už, to tesnenie. Ja mám dnes akurát auto v servise a idú tam aplikovať nejaký ten ich olej. Dostali celú A4 od výrobcu čo s tým majú spraviť. 

 

Tak som zvedavý. Inak sa to snažili uhrať na to, že za to môžem ja. Ale robia to na záruku. Od výrobcu im došlo niečo v zmysle, že tie tesnenia sú napustené niečím z výroby aby neprimŕzali atď. A vraj pri umývaní, kto čistí aj tie tesnenia atď sa môže porušiť tá vrstva a potom to začne. Hmmm, v živote som nedrhol tesnenia na aute... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrzani stredoveho tunelu v miste drzaku napoju je podle kamarada z autosalonu zpusobene spatnym zacvaknutim tohoto drzaku na jedne strane.Rikal,ze uz takhle par S3 resili.Prvni prijel,tak to rozebrali a nasli.Ted uz hned vi,jak na to a vrzani pry vyresi za chvili.Rikal,ze asi nejaka serie,kde to nekdo proste spatne zacvakaval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda, ta A4 na tesneni by se docela hodila. V utery jdu na servisni kontrolu a jsem s nimi domluveny, ze se mi podivaji i na tesneni a nesoumerne listy. A samozrejme klasika - chteji to bud predvest nebo v idealnim pripade natocit. U videa je ale problem, ze ten nevyrazny zvuk u tesneni prehlusi okolni zvuk jako jizda po sterku nebo motor. Mit v ruce tu A4 nebo aspon cislo TPI, tak by v servise od zacatku vedeli, na co se maji zamerit. A v pripade neuznani zaruky bychom vedeli o reseni, ktere servisy pouzivaji a dalo by se treba neco podobneho udelat i svepomoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V USA se zákazníci umí ozvat a nebojí se polepit svá auta, aby lidi věděli co si koupili...pěkně jezdit po Praze s tím co mi na Superbovi 3 nefunguje velkými písmeny.

 

To by byla reklama. Každý taxíkář co ho má by mohl popsat pěkně v angličtině ať se chytnou za nos v MB.

 

http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/spotreba-oleje-motoru-tsi-a-tfsi-jak-to-resi-cesti-zakaznici-a-jak-jini/

 

http://www.autoforum.cz/tmp/magazin/tb/TSI_TFSI_spotreba_oleje_20_150_0.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak koho by zajimal muj vysledek s drncenim tesneni u oken - v mem servise o zadne A4 nevedeli, ani se s tim driv nesetkali. Kdyz to projizdeli, tak opet nic zvlastniho neslyseli, ale ze jsem jim dokazal presne popsat, odkud to slysim ja, tak byli natolik ochotni, ze mi to promazali tim jejich lubrikantem. Otestovano behem 2 tydnu na ruznem povrchu vcetne dlazebnich kostek a sterkovite ceste a zatim to drzi v pohode - jako u noveho auta. Takze promazani zabralo, uvidime jak dlouho to vydrzi. Pocitam s tim, ze nejpozdeji do zimy to bude chtit znovu promazat, zvlast jestli bude opet tak tuha jako minuly rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem si to mazl sam,asi pred mesicem,kdyz to bylo hodne slyset,pujcil jsem si nejaky lubrikant,co jsem zahledl u znameho v aute a od te doby mam taky ticho.Ale myslim,ze to bude otazka casu.Kazdopadne tusim presne misto,kde to po maznuti hned zabralo.Jeste si musim u toho znameho podivat,co jsem to vlastne pouzil,ale byl to nejaky kvalitni vyrobek.

 

Jinak jsem se objednal s tim vrzanim u drzaku napoju ve stredovem tunelu,uz se to nedalo vydrzet.Mam prijit za tyden.Kdyz je pres nej zatazena ta roletka,tak to jde,ale jinak des.Kdyz jsem to v servisu ukazal a slyseli to,tak se omlouvali,ze nemaji cas hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojte,

Pred mesiacom som si kupil Skodu Superb III ktora bola ako predvadzacie vozidlo. Najazdene mala 8000 km. Dnes ma najazdene 11 000 a zacali sa mi ozyvat pazvuky od stresneho okna... ako keby nieco klepalo vo vodiacich listach..  Dalej ked som isiel po ceste II. tiredy, zaplata na zaplate tak sa k tomi pridali aj plasty okolo. 

 

Moze byt ze karoseria je koli stresnemu oknu oslabena a nasledkom toho to vsetko pekne vrze? 

Uprimne od Super Bcka som cakal v kabine klud kedze sa nim chvalia ako vlajkovou lodou.

 

Dakujem za radu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...