Přejít na obsah

Vrzání a pazvuky v interiéru


Bladik

Doporučené příspěvky

  • o 9 měsíců později...

Ahojte, stretol sa tu niekto s pukajúcim zadným stropným svetlom v interiéry pri prechode nerovností. - Taktiež jemne vibruje, pri počúvaní hudby. - Objavilo sa mi to úplne náhodne, akonáhle auto stálo týždeň bez jazdy a v chladných ránach a je to môj prvý neduh interiéru po 111 xxx km. - Vie niekto o nejakom riešení, čo prípadne vystužiť, vyplniť niečím aby sa tam nedreli plasty? - Žiaľ nemám možnosť, skúšania počas jázd, preto vás prosím o nejakú radu, skúsenosť. - Vďaka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj, rezonovaly někomu páte dveře (combi)? Rok výroby 2022, auto má nyní cca 6000 najeto a tento týden jsem začal pozorovat na jakékoliv drobné nerovnosti zarezonování ze zadní části auta. Dnes jsem místo identifikoval, jsou to dveře do kufru. Když je otevřu a poklepu kdekoliv na vnitřní plast, tak se ozývá rezonování, jakoby vevnitř na plastu seděl malý šroubek či co. Máte někdo, prosím, návod, jak se sundává vnitřní krycí plast? Jedná se o elektrické víko kufru. Děkuji moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute, nevrzga vam kozenne sedadlo sofera pri posuvani (ked tam niekto sedi / pripadne pri rozhupani auta) o ten zapinac pasu (v pravo dole medzi sedadlom a stred tunelom?

nepatrim medzi obeznych ludi a preto ma to stve, neviem ci kazdemu alebo len prava bocnica na sedadle uz nedrzi tvar. Opticky vsetko v norme

To ze vrzga madlo dveri a stredova opierka na ruku je uz standard...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj, 

při svižnějším zatočení vlevo se odkudsi z útrob palubky u spolujezdce ozývá protivný vrzavý zvuk, jako cvrček :D viz video od 4sec.

 

Od kol to dle mého názoru nejde, horní uložení tlumičů ok, plech za kotoučem nedře, vím že to zní jako skřípání o něco rotujícího, ale ta frekvence je neměnná nehledě na rychlost projetí zatáčky, pouze čím větší rychlost, tím intenzivněji se cvrček ozývá, pouze levý rejd, když se projede zatáčka velmi pomalu, také ticho.

 

Neřešil někdo? Přivádí mě to k šílenství, když zrovna nevržou puky v ramenech na retardérech, nebo se neopírám o vrzající loketku(spodní plast vyrván a zahozen, vrže stejně, ale o 80% méně), nebo kaplička budíků (díky bohu jen na kostkách), nebo se levým kolenem neopřu o madlo ve dveřích, tak přijde v každém levém zatočení tento cvrček. Lomcoval jsem se vším, k čemu se dá sáhnout a nic jsem nenalezl, předpokládám tedy někde uvnitř palubky.

 

Případně díky za nasměrování.

Editováno: , autor: dinobijec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...