Přejít na obsah

Vrzání a pazvuky v interiéru


Bladik

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Jsem sekci Pazvuky tak to hodím zde, i když by to spíše patřilo do Elektrika? 

Co říkáte na hlučnost elektrického otevírání a zavírání oken. Při otevírání to ve dveřích hrkne, sklo celkem rychle sjede (cca 3 s), při zavírání opět hlučné. Dělají to všechny čtyři okna. Mám ještě OII FL a tam to je neporovnatelně klidnější, tišší, ten mechanismus na stahování mě tedy u SIII nenadchnul. Nebo to je na reklamaci?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říkám, u mně je to oproti OII FL o moc hlučnější. Zkusím ještě otevírání a zavírání na jiném SIII - pro porovnání.

Po zmáčknutí tlačítka (otevření) se ozve dost silné hrknutí uvnitř dveří, pak to už jede celkem tiše, ale ty počáteční zvuky, to na OII vůbec nemám. Zřejmě jiný mechanismus, motor nebo nějaké vůle, ale ve všech dveřích?

Martin Bednář: Sunset - dal jsem odpověď do sekce Sunset

Editováno: , autor: KarelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja muzu srovnavat pouze s SII, ale taky mi chod oken prijde v SIII hlucnejsi. Ze zacatku jsem se opravdu bal, ze mi ten mechanismus poskrabe sklo. Kdyz jsem byl v servise jeste kvuli jine veci, tak to zrovna nedelalo a nebo ne tak nahlas, tak jsem to nakonec ani nezminoval. Ted po pul roce jsem si na to uz bud zvykl a nebo to chodi plynuleji a zadne skrabance nepozoruji, takze to bude asi normalni hlucnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím,ale asi mám jiné auto než ostatní...mám najeto 15 tisíc km...nikde nic nevrže,otvírání oken je normalní nic hlučneho ani při porovnaní předchozích modelů....prostě vše funguje k mé spokojenosti..... 

 

Zajdi si na ušní, tam ti řeknou, jestli se s tím ještě něco dá dělat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlučnější el. otvírání a zavírání oken mně také překvapilo. Po přechodu ze Superb II na Superb III je rozdíl opravdu znát. Dost jsem se divil, že u nově vyvinutého auta udělají pravý opak, než by se dalo čekat. Kdyby byl hluk alespoň srovnatelný, ale proč má být horší?

Na druhou stranu je ale pravda, že pokud bych si nepřečet tento příspěvek, tak už bych si ani nevzpomněl, že my na začátku hlučná okýnka tolik vadila. Dnes už to vůbec nevnímám. Možná je větší hluk kvůli silnějším motorkům, které se hodí v zimně, když jsou okýnka přimrzlá. Posoudíme až budou větší mrazy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Cim vic je ted tepleji, tim vic registruji na nerovnostech nejake pazvuky z predni desky nalevo od ridice. Mam za to, ze je to dano cernou barvou, ktera v horku roztahne plasty nekde vevnitr zacnou o sebe trit. Do servisu se mi s tim zatim nechtelo, nejspis se mi vysmeji za takovy nejasny popis problemu. Jenom tak pro zajimavost - mel tu nekdo podobny problem treba u tmavsiho modelu auta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak super, takže bysme nemuseli být jediní a mohlo by se o tom vědět. Jj, je to takové lupnutí. Já už jsem taky koukal na kdeco, ale nic jsem nerozebíral. Budu se tam muset svézt, abych to případně dokázal co nejlíp popsat, ale nedělám si iluze, co mi na to řeknou soudruzi :D Nejdřív nic neuslyší a pak prohlásí, že to je normální :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě toho hodně zmizelo, teď jak je teplo. Ale plastové drnčení na kostkách nebo blbé silnici z pravé strany palubky zůstalo. Příští týden jde auto do servisu, už jsem to ukazoval technikovi, je to někde kolem pravého průduchu ventilace. Budou pátrat. Upozornil jsem ho, že nechci sundávat palubku, jak mi navrhnul. Myslím si, že když vyndá kastlík, bude tam vidět dostatečně.....

 

Současně mi vymění šaltr páku (hlavici), z kůže leze barva dolů a to těsnění v předních dveřích, po dešti a otevření dveří vychrstne voda. Je na to TPI.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...