Přejít na obsah

SWING od MR2016


Doporučené příspěvky

Zde je nový Swing od MR 2016(při objednání nutno zvolit za 3.500,- bluetooth v konfigurátoru)

 

http://www.skoda-portal.de/wp-content/uploads/2015/05/Swing-MIB-II-Yeti.jpg

 

Jinak nebude možnost aktivovat telefon. Nyní je to součást této jednotky.

 

Funkci CAR nepodporuje!!!

 

Návod na stránkách je určený pro O3 a tudíž pro volbu CAR zcela nesmyslný.

 

To se i dočtete na poslední stránce v návodu:

 

Swing: Fabia, Rapid, Rapid Spaceback, Octavia, Superb

 

http://ws.skoda-auto.com/OwnersManualService/Data/cz/Yeti_5L/05-2015/Navigation/Swing/A-SUV_Yeti_Swing_InfotainmentSystem_Navigation.pdf

 

No a inteligenti v servise říkají, že to umí, protože to má ten nový motor. Věřím, že ten dotyčný co mu to sdělili bude na té volbě trvat jinak nepřevezme vůz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Jsem sice v očekávání přírůstku do rodiny (Yeti), ale přesto. Kolega již jej vlastní, rozdíl budeme mít pouze v barvě, výbava FRESH. Ve Swingu by měla být možnost nastavení volby sklápění zrcátek. Jelikož zde menu CAR jaksi chybí, zkoušel jsem zpětná zrcátka sklopit ručně, ale kladla takový odpor, že jsem to raději vzdal, abych je neulomil. Nějaká zkušenost se sklápěním zrcátek? Každopádně při převzetí, moje první dotazy budou ke Swingu a možnosti CAR a sklápění zrcátek.

Editováno: , autor: Pette-KH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Jsem sice v očekávání přírůstku do rodiny (Yeti), ale přesto. Kolega již jej vlastní, rozdíl budeme mít pouze v barvě, výbava FRESH. Ve Swingu by měla být možnost nastavení volby sklápění zrcátek. Jelikož zde menu CAR jaksi chybí, zkoušel jsem zpětná zrcátka sklopit ručně, ale kladla takový odpor, že jsem to raději vzdal, abych je neulomil. Nějaká zkušenost se sklápěním zrcátek? Každopádně při převzetí, moje první dotazy budou ke Swingu a možnosti CAR a sklápění zrcátek.

Ahoj Pette-KH: jak jsi dopadl s dotazem  k rádiu Swing a možnosti funkce CAR v tomto radiu. Já jsem si toho , že funkce CAR na radiu není všiml až doma, když jsem dovezl auto a pročital jsem manuál k radiu. Telefonicky jsem se dotazoval svého prodejce a dělá mrtvého brouka. Mám Yeti ve stejné motorizaci a výbavě jako ty, koupenou 3.3.2016.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám takovej blbej dotaz. 1.3. jsem si byl pro Yetiho Fresh. Mám tam infotainment Swing ale nejakou low cost verzi bez bluetooth. Dá se to rádio nějak jednoduše vyměnit za verzi s bluetoothem, kdybych ho sehnal?

 

Někde jsem slyšel že tyhle rádia už mají jenom přední front panel a zbytek řídící elektroniky je někde jinde.

 

Sranda je že návod mám k radiu s bluetoothem a fukcí "CAR" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Dá se v YETI ( výbava Fresh ) na radiu Swing 2016 zobrazit během jízdy aktuální rychlost ?

Popřípadě jiné informace z MaxiDOTu ? 

 

V papírovém manuálu k radiu co jsem dostal při koupi vozu popisují funkci CAR, ale radio tuto volbu ( tlačítko ) nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedá,

psal jsem i přímo do škodovky protože funkce Car je uvedena přímo v katalogu na Yetiho napsali mi že informace v katalogu jsou pouze orientační a že v novém katalogu již tato informace není a že se mi omlouvají, přitom katalog jsem si bral nový přímo u prodejce v den objednání auta. Jinak Yeti má prej starou sběrnici a tam to prostě nejde udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...