Přejít na obsah

Chiptuning


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ja som daval robit chip pri 15 000 v powerTec v Kladne. A som momentalne velice spokojny.... auto sa odmeralo pred upravou za jazdy ci nevykazuje nejake odychylky a islo sa na to.... prifukli to podla brzdy na 95,2KW, samozrejme velmi dobry pristup a taktiez sa ma pytali v akych otackach priblizne jazdim, ake palivo tankujem a ci chcem citlevejsiu reakciu na plyn. Mam absolvovanych na tom 18 000km a bez problemov.... auto ma paradnu spotrebu na moj styl jazdy a je sviznejsie

Co sa tyka poruch- bola nutna vymena silentbloku na prevodovke... tesne pred chipom.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

ted maji akci na Mereni-vykonu.cz fabka za 5.500,-  + 500,- mereni vykonu pred upravou.

 

podle popisu to nevypada na nejaky čičmundy :D

 

Doba úpravy

Vzhledem k nutnosti provést u každého vozidla úpravu zcela individuálně vč. kontrolního měření výkonu po úpravě (navýšení výkonu max. 20 %) a kontrolního  měření emisí po úpravě a dalších administrativní úkony, je doba úpravy cca 3-5 hodin.

100% legální chiptuning - první v ČR!

 

mate nekdo zkusenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...