Přejít na obsah

Kontrola logu


Doporučené příspěvky

Ahoj, 

muzete se prosim kouknout do logu a rict mi kde je asi problem. Motor nema ten spravny vykon a log to potvrzuje. Je to vaha ci turbo nebo neco jineho? Chyby v diag nejsou. Je to Fabie 1.9TDI 74kW serie, pouze EGR off. Auto ma uz najeto 265tis., EGR off byl delanej v 80tis. Meril jsem to na 3 a 4 RS. 

http://uloz.to/xrHHRtbB/log-01-001-003-011-csv 

Predem diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 5 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
V 24. 9. 2017 na 13:02, kosa0006 napsal:

 

Díky za info, i když trochu pozdě. Jezdím stále s rozsvícenou kontrolkou motoru. Měl jsem podezření, že třebas váha vzduchu by byla KO. Hadičky jsem prohlídl v podstatě hned, jak se kontrolka rozsvítila, ale nenašel jsem nic vadného (aspoň dle pohledu). Turbo je nové a navíc se měnil mezichladič(nad ním je taky nějaký čidlo, nebo?). Tak nevím. Zaslepení EGR nemělo na rozsvícenou kontrolku vliv. Po vymazání chyb (kdy to hlásí chybu na ventilu zpětného vedení spalin /EGR?/) se kontrolka po několika km zase rozsvítí. Je fakt, že při testu akčních členů, jsem fyzicky neviděl, jak EGR chodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 12. 12. 2017 na 9:31, kosa0006 napsal:

 

2005. O tom jsem četl, že u některý motorů se musí deaktivovat i v jednotce, spíše mě udivuje, že kontrolka motoru se rozsvítila i před zaslepením (po výměně turba, vyčištění EGR a je měněn i mezichladič /asi o měsíc pozdějc/). Pak jsem zaslepil, kontolka svítí stále. Trochu jsem se přikláněl právě k váze vzduchu, že třeba s novým turbem (jiné tlaky) tak odešla... zatím jezdím s kontrolkou (možná pozoruju vyšší spotřebu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 4. 1. 2018 na 12:55, kosa0006 napsal:

Co chyby? Pokud svítí musí být něco zapsané.

19586-System zpetneho vedeni vyfukovych plynu regulacni mez prerocena

            P3130 - 35 - 10 - Sporadicky

víc tam není, ještě pořádně zkontroluju ty hadičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, prosím o radu, bó jsem z teho volaký změtěný. :-) Na 1,2 HTP, 47 kW, BME mně sporadicky vyskakuje chyba 16804 - rada 1: system katalyzatoru ucinek prilis malý.

 

Z kterých kanálů mám nahrát log?? Mám KKL kabel a VAG COM IHR 304. Nějaké za jízdy nefungují, nějaké jen na volnoběh. Hraju si s tím sám a za jízdy si hrát z notebookem je o hubu. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, nadvora napsal:

19586-System zpetneho vedeni vyfukovych plynu regulacni mez prerocena

            P3130 - 35 - 10 - Sporadicky

víc tam není, ještě pořádně zkontroluju ty hadičky.

Tak je to jasné, EGR nefunguje správně. Kontrola jak se hýbe klapka. Pokud se neotvírá a nezavírá úplně, kontrola podtlaků, potom už jen měniče podtlaku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, McMatej napsal:

Zdar, prosím o radu, bó jsem z teho volaký změtěný. :-) Na 1,2 HTP, 47 kW, BME mně sporadicky vyskakuje chyba 16804 - rada 1: system katalyzatoru ucinek prilis malý.

 

Z kterých kanálů mám nahrát log?? Mám KKL kabel a VAG COM IHR 304. Nějaké za jízdy nefungují, nějaké jen na volnoběh. Hraju si s tím sám a za jízdy si hrát z notebookem je o hubu. Dík

Benzínu moc neholduji. Jediné co ti poradím, podívat se na hodnoty lambdy zda jsou v pořádku. Potom kontrola těsnosti výfuku, případně měření emisí zda není opravdu KO.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...