Přejít na obsah

Hlavova operka u ridice


Edie

Doporučené příspěvky

Chlapaci nevim jestli i Vy mate taky s tim problem ale ja bych potreboval nastavit tu hlavovou operku trochu bliz k hlave.

Po nastaveni idealni polohu sedacku u ridice je mi ta hlavova operka hodne daleko od hlavy, pokud se o ni opru mam hlavu hodne zaklonenou.

Je na to uz neco vymyslene nebo jste to u nejak vyresil prosim podelte se o napady.

Diky cus   :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vis, ze jde naklopit, jo?

 

Jinak, pokud uz ji mas naklopenou a porad ti to nestaci, tak nevim, co bys chtel jeste vymyslet... Prilepit si tam lepici paskou kus molitanu...  :kol-27:  ale vazne - pokud by ti to I tak vadlo, pak jedine zajit k autocalounikovi a nechat si je upravit dle osobnich preferenci.

 

U SII jsem s operkou spokojeny vic, nez u SI. Jedine, s cim si musim porad hrat, je zpetne zrcatko - abych ho mel nastavene tak, ze z nej vidim dozadu zaroven kdyz se opiram a kdyz ne. ​ ​

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda musim přiznat , že naklopení hlavovky SII by mě taky zajímalo , ne z pohledu využití , ale z pohledu provedení ... 

na svojim autě sem to po přečtení příspěvku od kazimir80 zkoušel a nic nedokázal ... a pojistku k naklonu sem žadnou nenašel   :kol-32: 

je možno udělat foto  před sklopenim a po sklopení vůči ňáký rovný ose  ?? fakt mě to od ty doby zajímá  :kol-31: 

Editováno: , autor: HANZTD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Joo kluci, to jsem řešil taky. Jezdím víceméně jen D1 a hrozně mi to vadí, namlsal jsem se v Audi a BMW, kde jsou takový ty sklopný vymezovače, že to drží i krk a je to jako lebeda. A tady nic. Dokonce jsem teď zkoumal nového Passata, kde je opravdu polohovací, jenže tam je to jinak - tyčky jsou v sedadle napevno a vysunout se dá jen ta opěrka, ve které zůstanou díry - čili by se musela nějak přebastlit na naše současné tyčky. Neměl jsem s sebou ani centimetr, abych změřil, jestli jsou vůbec stejné rozteče...

 

Takže mě to štve dál :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, trápí mě, a mojí přítelkyni, která má problém s krční páteří, úplně to samé. Měl jsem před SII fabii první generace a tam jsem to měl a tak jsem si říkal, že to bude jen rozdíl výbav u Supa a říkal jsem si, že řeknu jen servisákovi a lepší hlav.opěrky a teď jsem teochu zděšený!!!

Chcete mi říct, že to Superb nemá ani třeba v L&K výbavě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...