Přejít na obsah

Zamčené klíčky uvnitř auta


Wattas

Doporučené příspěvky

Ahoj, právě se mě stalo že jsem nechal klíčky od auta uvnitř a auto se mě zamklo. Nikdy se mě to nestalo jen jsem včera měnil nastavení uzamčení na automaticky. Dřív jsem mohl nechat klíčky uvnitř a jakmile jsem vzal za kliku tak se auto v pohodě otevřelo. Teď stojím na dovolené u zamčeného auta a koukám na klíčky uvnitř. Náhradní klíče 300 km navíc klíče od baráku jsou uvnitř auta. Netušíte někdo jak z toho ven? Servis mám za sebou, prý přijedou za 5500 Kč to otevřou násilím aby se tam dal prostrčit drát. Navíc prý dojde k poškození okna a gumy. Díky za radu, cihlu mam připravenou. Superb 2012, bezklíčkové startování, na ovladači tlačítka na otevření a červená dioda u řidiče bliká...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani vrtani v systemu ani kodovani. Jen zakladni nastaveni na palubovce. Klice jsou videt, auto se samo zamklo. Zitra dorazí technik co to údajně otevre bez poničeni tak uvidím. Kazdopadne to zatim udajne nikdy neslyseli ani na skoda asistenci. Diky Kessy nejde zamknout kdyz jsou klice uvnitr, az do dnesniho dne. Dam vedet, co se kde podelalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Tak jaký bylo řešení? Mě se stalo to samé, 2x. Jednou s golfem, hodil sem tašku do kufru a měl v ní klíče. Po zabouchnuti kufru už jsem nic neotevrel, musel jsem pro náhradní. Teď v superbu, nechal jsem klíče v autě, vystoupil, nezamykal, šel spát, ráno sem už auto neotevrel, samo se zamklo a nereaguje. Takže si zase musím nechat poslat náhradní klíče poštou 350km daleko... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...