Přejít na obsah

Nádrž


standik4

Doporučené příspěvky

No to by me take zajimalo jak to vlastne je s tou nadrzi, protoze ja jsem poprve natankoval 72l !!! a to jsem to nepretankovaval, bylo to na prvni vycvaknuti pistole.

Dnes jsem tankoval, mel jsem dojezd jeste nejakych cca 120km, nesvitila ani rezerva a dostal jsem tam 64l!

 

Ne ze by mi to vadilo, spise naopak, ale je to docela zvlastni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle manuálu je rezerva 6 litrů a obsah nádrže (asi) 66l. S tím že přidávaj slovo asi může být velikost nádrže třeba 67. Ale určitě pokud natankoval 72 litrů tak bych jim tam šel rozbít hubu, protože je to častý podvod pump.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podvod pump? Nějaký důkaz by nebyl? Že se občas prodává nekvalitní palivo, je známá věc, sankcionovaná ČOI, ale toto je ovšem tvrzení, které se nikdy nikomu nepodařilo prokázat. Nebo máš nějaký odkaz, nebo zprávu ČMI, ČOI, či jiného úřadu o opaku? Sem s ní.

 

http://www.business-car.cz/testy/stojany-u-ceskych-cerpacich-stanic-meri-spravne

 

5078-ID-C 05_2015.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle manuálu je rezerva 6 litrů a obsah nádrže (asi) 66l. S tím že přidávaj slovo asi může být velikost nádrže třeba 67. Ale určitě pokud natankoval 72 litrů tak bych jim tam šel rozbít hubu, protože je to častý podvod pump.

Si niaky husty nie len by si rozbijat. Ja mam benzinku tak trosku do toho vidim. Kazde dva roky sa musia vsetky stojany ciachovat a max povolena odchylka je 1dcl na 20L do plusu aj minusu. Takze ja by som rozbil bubu takemu sasovi co nevie i com toci a robi len husteho. Zober si oviachovanu nadobu a chod natankovat na tu benzinku a az tak zistis co je dany stojan presny. A ked ziztis ze tak chod rozbijat ing. Do skodovky a aj ostatnych automobiliek ze preco montuju vecsie nadrze do aut a preco sa da palivo natankovat aj do potrubia a nie vzdy vsetko badzat na benzinky!!!

Editováno: , autor: vavrorr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dnes som to odskusal aj ja. Ked som si zobral auto tak malo dojazd 10km. Po chvilke mi zasvietila 0. Ked som sa ho opytal ci na to dojdem este cca 30km tak mi predajca povedal ze ano lebo vo vyrobe tam leju 2L a oni tam dali 5L a fakt dosiel som stastlivo az ku nam na benzinku a natankoval som 67L. A kolko ste mali km pri preberani?

post-79173-0-72210500-1443039814_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Ford ma na svoj bezzatkovy system taky lievik.Rozlisuje sa benzin a dizel.Pouziva sa na tankovanie nafty z bandasky,alebo aj na tankovanie aditiva.Kedze to je robene podla hrubky tankovacej pistole,su pouzitelne tieto lieviky na kazde auto.

Osobne ho pouzivam na dolievanie aditiva do dizleovej,3 kovej octavie.Rovnake to bude aj u Superba.Stoji par eur.

5224471-lejek.jpgDSC01168.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...