Přejít na obsah

Slevy na nový vůz


Prochaine

Doporučené příspěvky

Nejsem si jistý, zda to tady už neproběhlo, ale zajímalo by mě, na jaké slevy na nový vůz do výroby se dá dostat.

 

Prodejci nabízí nějaké předváděčky přes Škoda Plus (s dodáním za půl roku) s asi 10% slevou a nechce se mi věřit, že by se těch 10 % nedalo uhádat i na vůz do výroby.

 

Díky.

Editováno: , autor: Prochaine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

10% pro obyčejného smrtelníka je strop a ještě ne u všech prodejců. 14% na ZTP. To co tady píšou někteří jedinci je blbost a nebo to kupovali spláchnutý k nějaké firmě, která odebírá auta ve velkém. Pak stačí potvrzení, že u té firmy pracujete a prodejce dá 15% dolů. Vyšší slevy jsou blbost, jedině tak bez DPH apod.   Mám to dobře zmapované.

 

Zajímavé, jak nikdo nenapíše kde a za jakých podmínek, to vám nepřijde divné?

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som dostal 12 a vybavili mi cakacku len 2,5mesiaca. O dva tyzdne je uz tu :kol-24:Dek som s  vcera zastavil u predajcu by mi upresnil termin a spytal som sa ze kolko sa teras caka tak som skoro odpadol. Povedal ze pri objednani teras je dodanie maj  :kol-44: . Kolko myslite ze ma predajca rabat s noveho superba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ano, slevy na předváděčky jsou samozřejmě pochopitelné. Ovšem něco za něco že. Předváděčka, ačkoliv se zdá, že se jedná o super kup, tak naopak dobrá koupě moc není. Tedy pokud se jedná o předváděčku, se kterou se jezdí. Opakem je samozřejmě předváděčka, co jenom stojí na salonu a otvírají se jenom dveře a kvedlá s řadičkou.

Předváděčky, co se s nimi jezdí nejsou dobře zajeté, naopak se huntují. Každej si chce vyzkoušet, jak motor tahá a tak se motor točí jen za studena, krátké trasy a většinou hned čerstvej. To je pro motor to nejhorší, co ho může potkat. Navíc lidi kolikrát neumí pořádně řídit a tak dostává zabrat spojka i převodovka. Jen málo prodejců dbá u nového auta na to, aby se studený nevytáčel, udělá pár km sám a pak ho po cestě předá zájemci k vyzkoušení. Jeden prodejce mi třeba benzínové RS-o, co jsem si u něj zkoušel, vůbec nedoporučoval předváděcí kupovat....Tak to prostě je.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...