Přejít na obsah

Slevy na nový vůz


Prochaine

Doporučené příspěvky

Ve výrobě....to ale nebude splňovat přesně požadavky, které člověk chce. Ona je ještě jedna možnost. Každej prodejce může ročně pár autíček šoupnout vpřed, vyžádat si přednostní výrobu. Takové autíčko je pak do měsíce hotové. Problém je, že toho využijí zaměstnanci prodejce a jejich rodiny a tak se tato možnost rychle vyčerpá. Chce to známého prostě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj tu na SR bola este pred dvoma tyzdnami cakacka cca 4-5mesiacov ale teras sa to zmenilo. Zevraj je neskutocny zaujem o superba ved sa ani necudujem. A k tomu ze treba najist predajcu co ma na salon objednane auto asi tak ze uprednostnevane su auta ktore su zadavane na zakaznika az zak sa vyzabaju auta na predajcu tak mi bolo povedane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve středu si jdu vyzvednout supa který stojí jen na salonu a výbava pěkná +style plus a cena 890 000 a cena pro me 740 000 kč.. Takžeoctavia rs padá byl bych blázen..

Pokud je to bez uveru, gratuluji za slevu 17%. V dobe, kdy je aut tezky nedostatek prodejce musi byt bud extremne neschopny a nebo visi ve vzduchu nejaka cilova skupina/ramcova smlouva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu to mit v hotovosti ale i.na leasing bych mel stejnou cenu.. Kdyz jsem tam seltak jsem si sel nacenit octavii rs a on mito se slevama dal na 680 000 kč a řekl mi jestli.nechci superba za 740 000kč není to žádnej znamej a mel bych ho hned.byl bych blazen kdybch mu rekl ze chci radsi rs,radsi udelam krok do predu. Takže neuvazuju ani minutu a kdyz mi tovyjde ve ctvrtek pro nej jdu.. Jupiiii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však ono těm závodníkům otrne, plánuje se zprovznění měřích kamer na mýtných bránách na dálnicích s tím, že budou i někde propojeny a budou měřit průměrný průjezd mezi nimi. On každej k tomu časem dospěje, zklidní se a začne preferovat pohodlí, komfort a nízkou spotřebu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...