Přejít na obsah

Slevy na nový vůz


Prochaine

Doporučené příspěvky

Me docela zaujali ty slevy pri dovezeni auta z Danska - nejvyhodnejsi je to pro to nejsilnejsi 2.0 TSI, konkretne:

S3 2.0 TSI DSG 4x4 Style v cesku 1.007.000 CZK v Dansku 774.000 CZK .. 233 tisic rozdil (23% sleva). Jestli se ukaze, ze to silne TSI zas o tolik moc nezere oproti memu S2 1.8 TSI, tak to asi vyzkousim a koupim tohoto superba z danska stejne, jako jsem koupil aktualniho S2 (sleva 25% oproti cz cenikovce)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k té slevě 17% na nového SIII pro koncového (ne fleetového uživatele): problém je spíš v tom, že ty vyšší slevy než 10% až dejme tomu 15% dostávají firmy s větším odběrem aut. Ok, s tím že by to využil nějaký zaměstnanec pro sebe, je to možné, ale silně se mi nezdá, že by to bylo bez varianty leasingu, na kup za hotovost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo nepotřebujete nové auto a stačí vám předváděčka, tak mají cca 10-15 kousků v bazaru autosalonu Jelínek v Teplicích. Prodejce mi říkal, že to jsou vozy z předváděček novinářům.

 

jen ty ceny se oproti ceníkovým moc neliší. Dá se říct, že na novém voze udělají slevu podobnou. Jen tady v tom případě máte vůz hned

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

A pak jsi se probral co? [emoji23]

Tady nezajímají lidi fleetové slevy, nebo nějaké nákupy bez DPH... Co každého zajímá je, kde obyčejný smrtelník, který nemá žádné známé nebo není zaměstnaný u firmy, co odebírá kvanta aut, dostane jakou slevu...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...