Přejít na obsah

Slevy na nový vůz


Prochaine

Doporučené příspěvky

Sorry, ale v Tapatalku neni na prvni pohled poznat, do které sekce to které vlákno spadá. Doporučuji změnit název threadu, když se to má týkat jen Supa. Já vidím jako název threadu "Slevy na nový vůz", tak jsem se orientoval podle názvu.

Editováno: , autor: osobne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
V 30. 8. 2016 na 12:01, michal2009 napsal:

pichalsi: No však tak to má být. Ten, kdo se chce podělit se slevou nebo se ni ptá, právě pro toho je toto téma. Ale nehánění si příspěvků, zpochybňování zkušeností někoho jiného je tu mimo mísu a začnu toto chování nemilosrdně trestat.

Myslím, že když se poptáš ještě v jiném salonu, na 11% slevu se u nového auta dostaneš. Ale se 13% bych nepočítal. Otázkou je, jestli se ti vyplatí kvůli 1% lítat - záleží na ceně auta. My jsme právě 11% slevu na nové auto na IČO dostali. 

Na 11% jsem se ani na Ičo nedostal, maximalne neco pres 10%. Muzu se zeptat, kde nabidli tech 11%?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem se zatím maximálně na 10.3% při financování v hotovosti. Myslím si, že je to víceméně teď maximum, co vám nabídnou. Brzo naskočí nový modelový rok a je dost možné, že se zvedne cena.

 

Myslíte, že se vyplatí čekat na nový modelový rok 2018? Zvažuji, jestli ty změny budou nějak zásadní a jaká změna se dá čekat v ceníku. Máte někdo podrobnější informace co se má změnit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Navíc tato sleva je s největší pravděpodobností vázána na poměrně vysoký odběr. 23% na OIII bylo u předchozího zaměstnavatele, který odebíral odhadem minimálně 40 aut ročně a ještě na operativní leasing. A v případě NH Caru nízké ceně bohužel odpovídala úroveň "služeb".

 

Uvádět slevu v procentech bez dalších informací je dost zavádějící. Běžný smrtelník se k takovému číslu nemá šanci přiblížit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...