Přejít na obsah

Slevy na nový vůz


Prochaine

Doporučené příspěvky

Jak uz tu nekolikrat zaznelo a jeste nekolikrat zazni a jak psal i ted @bojler, takovehle slevy jsou diky ramcovym smlouvam. Pro bezneho smrtelnika naprosto nedosazitelne.

Takze sice to zni hezky, ze nekdo "ma kontakt", ale kdyby nekdo dalsi chtel vyuzit ten "kontakt", tak ma jaksi smulu :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes našeho zaměstnavatele loni bylo u dealera 17%. Využil kolega a dealer klidně dal stejnou slevu i jeho synovi. Letos už u ŠA nemáme slevy vůbec, přitom firma furt od ŠA auta bere. Jen pro zajímavost teď máme slevu od sdružení dealerů Volva 19- 23%. To by mě pak zajímalo kolik % má na autě dealer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, M_ike napsal:

Jak uz tu nekolikrat zaznelo a jeste nekolikrat zazni a jak psal i ted @bojler, takovehle slevy jsou diky ramcovym smlouvam. Pro bezneho smrtelnika naprosto nedosazitelne.

Takze sice to zni hezky, ze nekdo "ma kontakt", ale kdyby nekdo dalsi chtel vyuzit ten "kontakt", tak ma jaksi smulu :))

 

Není pravda. Pokud se někdo ozve, tak ho klidně propojím. V konečném důsledku je to jenom byznis a nic co bych nemohl sharoval dále. Ale logicky to tady nezveřejním natvrdo, ale nemám problém někoho kdo si chce koupit auto ho propojit s člověkem co umí lepší ceny a už si to s ním řeší napřímo on.

 

Jen teda sleva se odvíjí podle modelů, ale na daný model je vždy stejná sleva ať je to za 400K a nebo 1M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, davidek.c napsal:

Superb 3 FL sportline 140kw DSG,4x4 cenikovna cca 1 300 000 kč auto objednano a dodano za 6 tydnu...udelana predvadecka ale mam ho doma od noveho...moje cena 1 060 000 kč jedina podnimka auto je polepene a prepise se na me v březnu

Potvrdzujem obdobne....auto dodane do 4 tyzdnov od objednania...cennikova cena 36 760 eur,po zlave zamestnanec+predvadzacka 30 490eur,auto 4 mesiace vedene ako predvadzacka,ale odjazdil som si ho sam,zaplatili dokonca zakonne aj havarijne,na ziadnych polepoch netrvali,iba podlozky pod SPZ od dealera.Potom prepisane na mna.

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Weithfisto napsal:

 

Není pravda. Pokud se někdo ozve, tak ho klidně propojím. V konečném důsledku je to jenom byznis a nic co bych nemohl sharoval dále.

 

 

O tom to není. Běžně se na tuto slevu nemá šanci dostat ani dealer, prostě a jednoduše takovou marži zdaleka nemá.

 

Jak už tady zaznělo - cesta je buď odběr z nějaké "větší zakázky" s rámcovou smlouvou, dodávka ze zahraničí a nebo pak víceméně podvod s fiktivním vykázáním předváděcího auta. Je to s těmi "předváděcími" auty vlastně docela vtipné. Řada lidí kupuje auto s koženými sedadly, velkými koly, chromovými doplňky odshora dolů, berou daný model pomalu jako status a na auto montují "dynamické" blinkry, aby to bylo hezké. Pak jim ale nevadí jezdit jako koltočáři s oblepeným autem :-)

  • Líbí se mi 1
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže ta uvedená cesta není pro stovky, ale sotva pro desítky zákazníků za rok (a to počítám všechna dealerství), vzhledem k době za jakou se u nich předváděcí auta obměňují.

A asi všichni kteří máme nějakým takovým způsobem koupená auta, dobře víme, že to navíc úplně každý autosalon nedělá. (Ani to není z hlediska prodejní politiky Škodovky úplně "čisté" - v MB to velmi neradi vidí).

Je samozřejmě nepopiratelné a s tím i plně souhlasím, že pokud chci něco a je možnost ušetřit i za cenu polepů řádově desítky tisíc není co řešit.

Osobně jsem měl takto jedno auto - ovšem bez jakýchkoliv nálepek autosalonu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, jaroslav75 napsal:

Většina z nás tady si na to své auto musela vydělat, poctivě, tvrdě a s odříkáním. 


Tak poctivě, že šmelí s fiktivním předváděcím autem, aby se mohla camrat, že je alarm zanedbatelná položka? To asi ne.

 

Jak napsal weithfisto, cesty ke slevě se dají najít i bez toho. Není to pro masy, není to jednoduše dosažitelné, ale jde to.

 

Jinak tvému příspěvku uděluji plus, aby na to nebyl před dvěma roky registrovany al capone s nulou příspěvků sám :-) Třeba mně pak pod nějakým aliasem přijde zase od tvého fanouška výhrůžka, že si zjistil, kde bydlim.

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Máte někdo prosím zkušenosti s níže uvedenými praktikami, které lze využít při nákupu nového vozu ?

 

1) Škodovka nabízí 20 000 Kč dolů z ceny při protiúčtu za staré auto - údajně to lze udělat tak, že si já sám seženu kupce na moje staré auto a jen to papírově protáhnu přes Škodovku. Tím pádem by toto pro mne bylo výhodné, protože si určím hodnotu starého vozu já sám a navíc získám bonus těch 20 000 Kč za odečet. Už to někdo tak prosím udělal a Škodovka to akceptuje???

 

2) Škodovka nabízí 20 000 Kč  dolů z ceny při využití jejich financování při splácení nového vozu - lze to udělat údajně tak, že si vůz koupím přes jejich financování, dejme tomu na 1 rok splácení, ale zaplatím zbývající částku třeba po měsíci. Výsledek je ten, že získám další bonus těch 20 000 Kč z ceny vozu a pokud splatím celou částku rychle, tak se vyhnu jejich nastřeleným částkám za havarijní + zákonné pojištění. Nevím ale, zda toto lze reálně provést, zda to náhodou není ve smlouvě o financování zakotveno, že splátky nejdou splatit dříve než po 1 roce. Nemáte náhodou s tímto zkušenost??? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stim predcasnym splacenim to bude tak ze to muzes zaplatit driv, ale cena bude komplet splatkovej kalendar. Tak ze sice budes mit tu slevu ale s jejich urokem to bude porad vic + pov a hav od nich ktery taky nebude uplne z nejlevnejsich. Jinak tim ze splatis uver konci i pojisteni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viz obchodní podmínky ŠkoFin
https://www.vwfs.cz/o-spolecnosti/dokumenty-stazeni.html  (Obchodní podmínky - úvěr)

Citovat

7.14. V případě předčasného ukončení Smlouvy na základě předčasného splacení úvěru v souladu s ustanovením odst. 6.8. má Společnost právo na náhradu nutných a objektivně odůvodněných nákladů vzniklých v přímé souvislosti s předčasným splacením. Klient, který je spotřebitelem, má právo na poměrné snížení celkových nákladů do maximální výše 1 % z předčasně splacené části celkové výše úvěru,přesahuje-li doba mezi předčasným splacením a sjednaným koncem úvěru jeden rok, a není-li tato doba delší než jeden rok, činí výše náhrady nákladů maximálně 0,5 % z předčasně splacené části celkové výše úvěru. Není-li klient spotřebitelem, není předčasným splacením úvěru dotčena povinnost klienta uhradit Společnosti úroky sjednané za dobu od poskytnutí úvěru do konce sjednané doby trvání úvěru. Není-li klient spotřebitelem, vylučuje se aplikace ust. § 2399 odst. 2 občanského zákoníku.

 

Editováno: , autor: Martab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, axter napsal:

Máte někdo prosím zkušenosti s níže uvedenými praktikami, které lze využít při nákupu nového vozu ?

 

1) Škodovka nabízí 20 000 Kč dolů z ceny při protiúčtu za staré auto - údajně to lze udělat tak, že si já sám seženu kupce na moje staré auto a jen to papírově protáhnu přes Škodovku. Tím pádem by toto pro mne bylo výhodné, protože si určím hodnotu starého vozu já sám a navíc získám bonus těch 20 000 Kč za odečet. Už to někdo tak prosím udělal a Škodovka to akceptuje???

 

2) Škodovka nabízí 20 000 Kč  dolů z ceny při využití jejich financování při splácení nového vozu - lze to udělat údajně tak, že si vůz koupím přes jejich financování, dejme tomu na 1 rok splácení, ale zaplatím zbývající částku třeba po měsíci. Výsledek je ten, že získám další bonus těch 20 000 Kč z ceny vozu a pokud splatím celou částku rychle, tak se vyhnu jejich nastřeleným částkám za havarijní + zákonné pojištění. Nevím ale, zda toto lze reálně provést, zda to náhodou není ve smlouvě o financování zakotveno, že splátky nejdou splatit dříve než po 1 roce. Nemáte náhodou s tímto zkušenost??? 

1)....Skodovka od tebe auto vykoupi za mrzky peniz a nahodi si marzi vlastni. Vysledkem je auto za beznou cenu na jejich bazaru. 

Co jsem tak pocital, tak tech 20000 mi ani nenahradilo to o co me chteli odrbat, takze jsem do toho nesel. 

2)....pred 4mi lety jsem udelal a soucasti smlouvy je pojistka, takze i po vypovedi po mesici Te o neco odrbou. Vypovezeni postou, nikdo nic neresil, zaplatil jsem jen to 1% z castky dluzne. Tim skoncila pojistka a velky TP dosel postou. Musel jsem dodat prijem svuj i manzelky a tusim dodat potvrzeni o celkove zadluzenosti nebo tak neco, proste par dokladu to bylo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výkup na protiúčet se vyplatí pouze u vozu s minimální hodnotou (na odpis, vrak ...). Já jsem využil bonus 30 tis. a za starého Golfa mi dali 3 tis., přestože měl hodnotu min. 15 tis. Když jsem se snažil usmlouvat aspoň 5 tis., tak mi řekli, že nejsem v pozici, abych mohl smlouvat. Je to prostě byznys. Navíc to nevykupovala Škoda, ale nějaký týpek z bazaru, tak čítám, že Gofla za dvacku prodali a šábli se prodejcem napůl. No, já jsem přesto 15 tis. ušetřil, takže se mi to vyplatilo. U dražšího auta se to určitě nevyplatí, ten bonus ti strhnou z výkupní ceny, přesně jak psal @Čečulák. Domluva určitě možná je, ale musel by jsi mít známého prodejce. Já jsem zkoušel nabízet Fábku s tím, že by si ji hned odkoupila dcera, ale nepochodil jsem.

Editováno: , autor: dafro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) V tomto případě u toho financování se mi to zdá celkem výhodné, když se podíval do podmínek Škofinu. Uvedu příklad: Zaplatím hotově 70% a vemu 150 000 Kč na 1 rok. V případě předčasného splácení mi dají to 1%, což je 1 500 Kč. Na druhou stranu mi ale odečtou 20 000 Kč z ceny vozu, takže je to maximálně výhodné :-)

 

2) U toho protiúčtu jsem to myslel tak, že si seženu kupce na svůj vůz já a samozřejmě určím prodejní cenu, jen to půjde přes Škodovku ať dostanu slevu 20 000 Kč, tím pádem mě nemají o co odrbat. Jen nevím, u kolika dealeru takhle pochodím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupce si samozřejmě sehnat můžeš, ale PC si rozhodně stanoví prodejce.

Ideálně toto udělat s polovrakem na papírech, bývala tam ale podmínka tuším jeden rok vlastnictví, jinak to finační efekt nemá.

Jsem zcela přesvědčen, že jseš svou představou mimo realitu.

Mají s tím práci a budou na prodané auto držet ze zákona záruku, to nikdo normální grátis dělat nebude.

Ten technik a lidi okolo na bazaru musí z něčeho generovat svou mzdu.

S vyplacením uvěru souhlas, měl jsem to tak.

 

Editováno: , autor: Čečulák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hlavne ten vykup staryho dela prodejce ale jako bazar. Tak ze stim skodovka nema nic spolecnyho max tak skofin(vw finnance). A hlavne v tom bazaru na tom chtej taky vydelat tak ze ty si sice reknes ze to chces placnu za 150 ale oni na to potrebujou hodit treba aspon 25 jako kazdej ji ej autobazar se snazej jit s cenou co nejniz zakaznik dovoli 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viem, ze jeden cas slo doniest len kopiu velkeho technicaku, kde bola zapisana zmena majitela (akoze predaj) a vykupny bonus bol priznany. Neviem ale ci sa to nejak lisi od predajcu alebo nie...

Editováno: , autor: deto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně bych se nefixoval pouze na výkupní bonus, protože cenu auta dělá i vyobchodovaná sleva na nové auto.

I bez bonusu za výkup se můžeš s prodejem starého auta na inzerát dostat na lepší částku.

Ale musíš samozřejmě počítat s tím, že může nastat i nějaký problém...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...