Jump to content

Slevy na nový vůz

Recommended Posts

Mám kontakt, který to umí udělat :)

Jinak můj dealer, od kterého jsem bral vždy auta i zbytek rodiny, tak ten mě dal nějakých 10%. Tak jsem mu alespoň slíbil, že u něj budu stále auta servisovat :-D 

Jak uz tu nekolikrat zaznelo a jeste nekolikrat zazni a jak psal i ted @bojler, takovehle slevy jsou diky ramcovym smlouvam. Pro bezneho smrtelnika naprosto nedosazitelne.

Takze sice to zni hezky, ze nekdo "ma kontakt", ale kdyby nekdo dalsi chtel vyuzit ten "kontakt", tak ma jaksi smulu :))

• Upvote 4

Přes našeho zaměstnavatele loni bylo u dealera 17%. Využil kolega a dealer klidně dal stejnou slevu i jeho synovi. Letos už u ŠA nemáme slevy vůbec, přitom firma furt od ŠA auta bere. Jen pro zajímavost teď máme slevu od sdružení dealerů Volva 19- 23%. To by mě pak zajímalo kolik % má na autě dealer.

před 2 hodinami, M_ike napsal:

Jak uz tu nekolikrat zaznelo a jeste nekolikrat zazni a jak psal i ted @bojler, takovehle slevy jsou diky ramcovym smlouvam. Pro bezneho smrtelnika naprosto nedosazitelne.

Takze sice to zni hezky, ze nekdo "ma kontakt", ale kdyby nekdo dalsi chtel vyuzit ten "kontakt", tak ma jaksi smulu :))

Není pravda. Pokud se někdo ozve, tak ho klidně propojím. V konečném důsledku je to jenom byznis a nic co bych nemohl sharoval dále. Ale logicky to tady nezveřejním natvrdo, ale nemám problém někoho kdo si chce koupit auto ho propojit s člověkem co umí lepší ceny a už si to s ním řeší napřímo on.

Jen teda sleva se odvíjí podle modelů, ale na daný model je vždy stejná sleva ať je to za 400K a nebo 1M.

• Upvote 1

Superb 3 FL sportline 140kw DSG,4x4 cenikovna cca 1 300 000 kč auto objednano a dodano za 6 tydnu...udelana predvadecka ale mam ho doma od noveho...moje cena 1 060 000 kč jedina podnimka auto je polepene a prepise se na me v březnu

• Thanks 1
před 8 hodinami, davidek.c napsal:

Superb 3 FL sportline 140kw DSG,4x4 cenikovna cca 1 300 000 kč auto objednano a dodano za 6 tydnu...udelana predvadecka ale mam ho doma od noveho...moje cena 1 060 000 kč jedina podnimka auto je polepene a prepise se na me v březnu

Potvrdzujem obdobne....auto dodane do 4 tyzdnov od objednania...cennikova cena 36 760 eur,po zlave zamestnanec+predvadzacka 30 490eur,auto 4 mesiace vedene ako predvadzacka,ale odjazdil som si ho sam,zaplatili dokonca zakonne aj havarijne,na ziadnych polepoch netrvali,iba podlozky pod SPZ od dealera.Potom prepisane na mna.

Edited by Patrik1971
před 18 hodinami, Weithfisto napsal:

Není pravda. Pokud se někdo ozve, tak ho klidně propojím. V konečném důsledku je to jenom byznis a nic co bych nemohl sharoval dále.

O tom to není. Běžně se na tuto slevu nemá šanci dostat ani dealer, prostě a jednoduše takovou marži zdaleka nemá.

Jak už tady zaznělo - cesta je buď odběr z nějaké "větší zakázky" s rámcovou smlouvou, dodávka ze zahraničí a nebo pak víceméně podvod s fiktivním vykázáním předváděcího auta. Je to s těmi "předváděcími" auty vlastně docela vtipné. Řada lidí kupuje auto s koženými sedadly, velkými koly, chromovými doplňky odshora dolů, berou daný model pomalu jako status a na auto montují "dynamické" blinkry, aby to bylo hezké. Pak jim ale nevadí jezdit jako koltočáři s oblepeným autem :-)

• Like 1
  • Downvote 2

Jenže ta uvedená cesta není pro stovky, ale sotva pro desítky zákazníků za rok (a to počítám všechna dealerství), vzhledem k době za jakou se u nich předváděcí auta obměňují.

A asi všichni kteří máme nějakým takovým způsobem koupená auta, dobře víme, že to navíc úplně každý autosalon nedělá. (Ani to není z hlediska prodejní politiky Škodovky úplně "čisté" - v MB to velmi neradi vidí).

Je samozřejmě nepopiratelné a s tím i plně souhlasím, že pokud chci něco a je možnost ušetřit i za cenu polepů řádově desítky tisíc není co řešit.

Osobně jsem měl takto jedno auto - ovšem bez jakýchkoliv nálepek autosalonu.

• Upvote 1
před 11 hodinami, jaroslav75 napsal:

Většina z nás tady si na to své auto musela vydělat, poctivě, tvrdě a s odříkáním. 

Tak poctivě, že šmelí s fiktivním předváděcím autem, aby se mohla camrat, že je alarm zanedbatelná položka? To asi ne.

Jak napsal weithfisto, cesty ke slevě se dají najít i bez toho. Není to pro masy, není to jednoduše dosažitelné, ale jde to.

Jinak tvému příspěvku uděluji plus, aby na to nebyl před dvěma roky registrovany al capone s nulou příspěvků sám :-) Třeba mně pak pod nějakým aliasem přijde zase od tvého fanouška výhrůžka, že si zjistil, kde bydlim.

• Upvote 1
  • Downvote 1