Přejít na obsah

Slevy na nový vůz


Prochaine

Doporučené příspěvky

Přesně, po devalvaci cena aut taky nevzrostla v přímé úměře, ale mnohem méně. A je otázka, jestli pozvolný růst není u řady značek daný spíš  postupným zdražováním u Škody.

 

Mimochodem, neuhasitelný fluidní hořák před prázdninama a od září v druhé vlně zdevastoval ceny. Rozkaz zněl jasně - prodat určité množství aut za každou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu to mit v hotovosti ale i.na leasing bych mel stejnou cenu.. Kdyz jsem tam seltak jsem si sel nacenit octavii rs a on mito se slevama dal na 680 000 kč a řekl mi jestli.nechci superba za 740 000kč není to žádnej znamej a mel bych ho hned.byl bych blazen kdybch mu rekl ze chci radsi rs,radsi udelam krok do predu. Takže neuvazuju ani minutu a kdyz mi tovyjde ve ctvrtek pro nej jdu.. Jupiiii

 

Hodil bys pak foto/sken faktury nebo kalkulace? Zajímaly by mě položky, které na ní budou uvedené. Osobní údaje, VIN, to si samozřejmě začerni. Stačí jednotlivé položky. Bez zvláštních okolností (tzn. rámcová smlouva, úvěr, předváděcí auto) by totiž 10% procent měl být v současné době strop. A dalších 7% je opravdu zajímavých a krajně neobvyklých.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo nepotřebujete nové auto a stačí vám předváděčka, tak mají cca 10-15 kousků v bazaru autosalonu Jelínek v Teplicích. Prodejce mi říkal, že to jsou vozy z předváděček novinářům.

 

Jojo, už se objevily auta z testů a představení. Některé salony mají jeden nebo žádný, některé kvanta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, su z toho celej zelenej. Takže už šest let udržuju vlákno, abych si ověřil, že nikdo nedostal lepší nabídku než já. A o ceny a akční nabídky se zajímám od roku 99 z úplně stejného důvodu.

 

Mimochodem, auto jsem od roku 2013 nekupoval a mnou uvedená sleva je fiktivní. Evidentně se někteří chytli :-) O ten sken jsem požádal, aby se rozklíčovalo, kde se 17% vzalo. Clint se totiž hodně blíží realitě a těch 17% je krajně podezřelých. Neříkám, že to tak nemůže být. Ale ve většině případů v historii se to ukázalo jako kachna (napočítaná cena paketů, akčních modelů, příslušenství, leasing apod.). Proto princip opatrnosti. Pokud se to ukáže jako reálné, někde mně něco uniklo.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě , že je to realita, mám známé, to zaprvé a za druhé jsem prošel hodně prodejců. Nicméně, pokud by někdo chtěl stříbrného Supáka, světlý béžový interiér ve Stylu (či jak se jmenuje Elegance) plus něco navíc, tak o jednom novém volném vím, dnes jsem dostal info, akorát byl na myčce v salónu a je v Praze ;)  A je volný....ukořistili ho ze skladu, trochu to práce prej dalo. Motor TDI 2,0 110kW. Lift.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj, akorát v ČR podle konfigurátoru a řekněme 10% sleva, je auto přibližně o 2.000€ levněší než v Belgii s 20% slevou.... Takže nejdřív testride, pak uvidim, jestli se mi do toho bude chtít, pak můžu oslovit autosalony a porovnat to...

Editováno: , autor: Kazimir80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dostal jsem nabídku na 10 % na vůz z výroby (1/2 roku čekání).

 

Myslím, že je hloupost brát 1/2 roku starou předváděčku s 10.000 km (u jednoho prodejce mají přesně tu specifikaci, kterou bych si nechával dělat) jen proto, že na ní je 15% sleva.

 

Ta předváděčka je za 930 tisíc a funglovku mohu mít 971 tisíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No předváděčky obecně nejsou dobrej kauf. Když už chceš ušetřit, tak roční auto, s nájezdem do 20ti tis přímo od Škodovky, tam je sleva výraznější a většinou jsou to referentské auta, jezdí s tím jeden člověk.

 

Ve tvém případě asi koupit funglovku, rozdíl 5% není až tak markantní. Nejhorší je ta doba, půl roku je strašně moc, to je jak půl století. To je věc, která nejvíce odrazuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono na druhou stranu než se k tobě dostane auto z výrobu ci z prodejny, tak startuje až 200x a jezdí krátký trasy, psali to i ve světě motoru...

U seatu si předváděcku nechávají 3 měsíce, u škody 6 měsíců no

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s Prochainem. Těch 10 000km ať člověk chce nebo nechce je přecejenom trochu vidět na brzdách, pneu, opotřebení a konec konců i samotnym nájezdu. Takže jestli někomu vyloženě nestačí daný kus a nespěchá, tak to fakt nemá cenu.

 

Hodně podobné je to s ročníma autama, kde je málokdy vidět kus za dobrou cenu - lidi automaticky předpokládají, že je to výhodné, ale na skutečnou stránku věci se pak už nedívají.

 

Neodpustím si jízlivou poznámku - faktura se slevou 17% pro retailového zákazníka se tady samozřejmě neobjevila...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 mesacna Octavia Elegance-Business v dsg s 8000km,auto odobrane firme z leasingu bez jedinej chybicky a skrabanceku,tak trochu poznamosti vybavene a zlava 30% oproti cennikovej bola fakt super kauf :-)

Nemalo vyznam ani riesit moju zamestnanecku zlavu 13%,ktoru na novu Octavu mam.

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...