Přejít na obsah

Roomster a zadní plato v kufru


pajo

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...

Pri vyplnovani dotazniku spokojenosti jsem plato take vytknul. Roletu davaji pouze do kombiku. Nechapu proc vyrobce trosku nenamahal mozek a zrovna u Roomstra nevytvoril oboustrannou roletu jak k patym, tak smerem k sedackam. Nemusela by se pak dokupovat ta kryci plachta a bylo by to jednodussi, skladnejsi a hlavne by to nevypadalo jak zaplacavani nedodelku. Holt zvitezil ten nejlevnejsi zpusob a pak to vypada jak z dob Favorita.

Editováno: , autor: Peky1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Ahoj všem. Možná zde zakládám zbytečné téma, možná se jedná o hloupou otázku, možná jsem jen neznalá a  možná mi někdo poradí.Jde o zádní pláto v zavazadlovém prostoru. Jelikož jsem majitelkou psa (v době, kdy jsem kupovala auto jsem psa neměla) a často jezdíme i se psem, musí stále pláto dávat pryč. Jelikož ovšem jezdím i na nákupy a psa si následně vyzvedávám , není úplně vhodné nechat auto u obchoďáku bez zadního pláta (které přápadně zůstává doma) .Má otázka zní, existuje pro vůz Škoda Roomster zadní roletka, tak jako to má například Škoda Octavia Combi? Bylo by to úplně senzační. 

Má druhá otázka zní, zda by bylo možné použít zadní pláto z jiného vozu Škoda (Yeti, Octavia, atd..). Moc by mi to pomohlo. Bohužel nemohu nyní vůz vyměnit (např za Octavii Combi) a jezdit bez pláta se mi taky nechce. Nejideálnějším řešením by bylo právě vložení roletky, kterou když povezu psa stáhnu a když pojedu bez psa, tak ji natáhnu ať nejde vidět do kufru. Díky všem za odpovědi, názory a námětu a případné rady. Katka :kol-32: 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Špatná sekce - přesunu to do správné = interiér.

2. Plata nejsou záměnná s jinými modely, pokud je mi známo, tak žádná roletka do Roomstera neexistuje - alespoň originální díl určitě ne.

3. Aby nebylo vidět do odkrytého kufru, tak by se to možná dalo vyřešit zatmavením zadních oken folií.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ahoj všem. Možná zde zakládám zbytečné téma, možná se jedná o hloupou otázku, možná jsem jen neznalá a  možná mi někdo poradí.Jde o zádní pláto v zavazadlovém prostoru. Jelikož jsem majitelkou psa (v době, kdy jsem kupovala auto jsem psa neměla) a často jezdíme i se psem, musí stále pláto dávat pryč. Jelikož ovšem jezdím i na nákupy a psa si následně vyzvedávám , není úplně vhodné nechat auto u obchoďáku bez zadního pláta (které přápadně zůstává doma) .Má otázka zní, existuje pro vůz Škoda Roomster zadní roletka, tak jako to má například Škoda Octavia Combi? Bylo by to úplně senzační. 

Má druhá otázka zní, zda by bylo možné použít zadní pláto z jiného vozu Škoda (Yeti, Octavia, atd..). Moc by mi to pomohlo. Bohužel nemohu nyní vůz vyměnit (např za Octavii Combi) a jezdit bez pláta se mi taky nechce. Nejideálnějším řešením by bylo právě vložení roletky, kterou když povezu psa stáhnu a když pojedu bez psa, tak ji natáhnu ať nejde vidět do kufru. Díky všem za odpovědi, názory a námětu a případné rady. Katka :kol-32: 

 

tak nějak přemýšlím, kde je problém?   ... vyháknout šňůrky ze závěsů pátých dveří a vycvaknout plato z čepů a spustit je dolů do díry k opěradlům přece není takový problém a případně pak plato jen nacvaknout na čepy, nebo jen položit na ně a šňůrky ani nazavěšovat, aby tam po dobu parkování nebylo vidět ... nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...