Přejít na obsah

Dálkové zamykání


Cubais

Doporučené příspěvky

Nevím, zda jsem si zvykl zamykat rychleji, ale po zavření dveří cca sekundu nebo dvě nelze zamknout DO. V nepozornosti se mi párkrát stalo, že jsem odcházel od auta, dveře jsem nechal zavřít, stiskl DO a po příchodu k autu překvapení, auto jen bliklo po odemknutí, necvakly zámky, bylo prostě nezamčené... Stává se vám to taky, že nefunguje DO ihned po zavření dveří?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bude asi tahle ficura, co se mi prihodila...

 

Pokud vozidlo odemknete a během 45 s neotevřete žádné dveře ani víko zavazadlového

prostoru, vozidlo se automaticky zamkne a zapne se bezpečnostní
pojistka, resp. varovné zařízení proti odcizení vozidla. Tato funkce zabraňuje
tomu, aby vozidlo zůstalo neúmyslně odemknuté.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz se mi to taky stalo. mackal jsem dalkac a nic se nedelo. trosku mne vadi, ze nejde aktivovat akusticka signalizace kdyz zamknete auto (ani kdyz ma auto alarm - alespon jsem to teda nikde nenasel). Hlasitost zamku je az prilis ticha:(

Aktivovat to jde, pokud máš alarm tak by to mělo být v menu CAR - nastaveni - otevírání a zavírání - akusticke potvrzení. Pokud v nabídce není tak se stav do servisu. Je to nekde ve "skrytém menu". Já to tam taky neměl, ale podle manuálu k boleru to tam má být. Nechapu proč tuto funkci skrývaji?

PS Pípá to decentně, takovým tlumeným tónem, nic rušivého

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz se mi to taky stalo. mackal jsem dalkac a nic se nedelo. trosku mne vadi, ze nejde aktivovat akusticka signalizace kdyz zamknete auto (ani kdyz ma auto alarm - alespon jsem to teda nikde nenasel). Hlasitost zamku je az prilis ticha:(

Pokud máš alarm tak to funguje je to v infotainmentu CAR - OTEVÍRÁNÍ A ZAVÍRÁN Í - AKUSTICKÉ POTVRZENÍ - AKTIVACE/DEAKTIVACE. Mám alarm a funguje bezvadně. Snad jsem pomohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Po 4 měsících taky tahle hláška, tak sem hned skočil do domovského servisu a na počkání vyměnili za novou ani sem nic neplati.Je tam 2025, na skopčáckém fóru sem se dočetl že tam vleze i klasická 2032 co se strká do kompu co drží bios, vydrží prý déle.Tak až mi to příště pisne na displeji onu hlášku tak tam prdnu tu silnější a bude klid na delší dobu.

Editováno: , autor: ekr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však píšu 2032 o 2035 nepadlo ani slovo, právě sem jí vzpomněl proto že každý kdo se zajímá o počítače tak jí už na základní desce ve stolním compu měnil, jak sem vyčetl na foru u našich západních sousedů tak ji tam napasovali a vlezla se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...