Přejít na obsah

Pazvuky - klepání, drnčení, vrzání, bouchání


Reesha

Doporučené příspěvky

Díky za odpověď co se neznámé mřížky týče :)

 

ja už jezdím znovu potichu... Když jsem poprvé zaparkoval auto, našel jsem vedle něho starý dvacetník. Pro štěstí, říkám si, a dal jsem ho do držáku na mince... Zajímavé, nejdřív bylo ticho, potom začal kravál ve vyšších rychlostech. No a když jsem z držáku včera dvacetník vzal, mám ticho znovu.... :kol-27:

 

tak pozor na mince! :D

 

(netuším, jestli to je skutečně tím, nedává mi smysl to, že to bylo závislé na rychlosti, větší otřesy by auto mělo mít v nízké rychlosti... radši po tom nepátrám :D ).

Editováno: , autor: Fido_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, chtěl bych se Vás zeptat, jestli jste někdo neměl problém s vrzáním spojkového pedálu? Mám Fabii v kombíku cca měsíc (výroba 16/1/2016). Dělá to, pokud je venku teplota cca nad 18 stupňů .... vždy když sešlápnu spojku, je to jako by šla guma o gumu, takové zvláštní vrznutí, nicméně dost hlasitý ... botou to není, zkoušel jsem i na boso ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl, čím větší bylo teplo, tím drsnější vrzání od spojky bylo. Tak jsem vzal WD40-ku a vystříkal vše, co vypadalo jako že vrže, ale nic, spojka vrzala dál. Až druhý den, patrně až WD40-ka navzlínala do těch správných míst, konečně vrzání ustalo a zatím se znovu neozvalo. Auto budu mít za měsíc rok. CharlieCh

Editováno: , autor: CharlieCh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně zase začaly vycházet zvuky od plynového pedálu. Nenazval bych to vrzání, ale spíš takové plastové lupnutí/cvaknutí, když se mění tlak, kterým na plyn působím. Nevím, kam bych měl co nastříkat. Když na to šahám rukou, tak nejsem schopen zjistit, odkud to jde.

Editováno: , autor: elkanera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně zase začaly vycházet zvuky od plynového pedálu. Nenazval bych to vrzání, ale spíš takové plastové lupnutí/cvaknutí, když se mění tlak, kterým na plyn působím. Nevím, kam bych měl co nastříkat. Když na to šahám rukou, tak nejsem schopen zjistit, odkud to jde.

Buď v klidu, jezdil jsem s Rapidem i Octavii a dělala to obě auta. Děsně nepříjemný.

 

CharlieCh: Vrzání spojky mi odstranil servis, stačilo namazat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od te doby, co jsem si na vrzani plynoveho pedalu postezoval v servisu, tak je klid. Asi tam kydli nejakou vazelinu a vrzani ustalo. Obcas zarezonuje prihradka na bryle, kdyz je tam dam nejak blbe, ale jinak zatim nic nepozoruju.

Ostatne rakev na strese dokaze na dalnici spolehlive prehlusit vsechno ostatni...  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Nevíte co způsobuje pazvuky z B sloupku. Při přejezdu nerovností tam něco zacvaká, zaloupe. Dělá to hlavně na straně řidiče. Těsnění dveří to podle mě není. Myslím že něco podobného řešili i u Rapida ale nenašel jsem to.

Editováno: , autor: psf3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte co způsobuje pazvuky z B sloupku. Při přejezdu nerovností tam něco zacvaká, zaloupe. Dělá to hlavně na straně řidiče. Těsnění dveří to podle mě není. Myslím že něco podobného řešili i u Rapida ale nenašel jsem to.


Pozri do temy octavia 3. Tam riesia ze to robi bezec na pas

Odoslané z Lenovo S1a40 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravim. Mam problem s plastovym pukanim z pravej strany od spolujazdca. Neviem ci to ide od dvier alebo z palubovky. Robi to najma rano ked je chladno,pri hupavych nerovnostiach najma na dialnici. Poobede ked je auto vyhriate od slnka je pokoj. Uz som nastriekal tesnenia dvier silokonovým olejom, demontoval bocny kryt pristrojovej dosky, prestriekol vetraky od ofukovania, skontroloval schranku na okuliare aj pred spolujazdcom no nic nepomohlo. Nestretol sa s tym niekto. Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...