Reesha

Pazvuky - klepání, drnčení, vrzání, bouchání

Doporučené příspěvky

Přesně tak, za levým uchem. Už jsem vyndal vše ze dveří a vždy když to klepe, tak zkroutím ruku dozadu a snažím se pohmatem přijít na to, co to je. Už jsem kvůli tomu jednou málem skončil v místním potůčku.:wacko:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Taky mne něco hrkalo a vrzalo v oblasti B-sloupku, odstranili to v rámci reklamace v ŠA promazáním pantu a nastavením dveří. Od té doby naštěstí klid. Dále mi drnčeli "trojúhelníky" na bocích palubní desky, to vyřešilo vypodložení hubkou na nádobí (toto v ŠA nebili schopni odstranit). Ale poslední dobou mám pocit, že se něco ozývá ze zadních dveří.

Editováno na Martab

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Taky mi to bouchalo za hlavou. Obmotal jsem očka zámků elektrikářskou páskou a je klid. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mne tiez nieco vrzga za B stlpikom, najprv som si myslel, ze za to mozu folie, ktore mi robili a zle tam nieco zle upevnili, ale po precitani tohto vlakna som zistil ze s tym mate viaceri problem, takze dnes idem oblepovat aj ja a uvidim ci to pomoze

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

skontrolujte si vonkajší B-stĺpik. mám od tesnenia predných dverí vyšúchané miesta tuším na oboch stranách

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 9 hodinami, vasnivykolista napsal:

mě skoro od nového auta taky klepe po nerovnostech něco za mým levým uchem ..ozývá se to od zadních dveří..je to takový kovový zvuk jak kdyby něco hrkalo..pás ve sloupku to asi nebude ..něco jako kdyby vevnitř ve dveřích..budu asi muset zajet do servisu

tebe tam zabudli vo dverach urcite neaku pistaciu :rolleyes:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se