Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Reesha

Pazvuky - klepání, drnčení, vrzání, bouchání

Doporučené příspěvky

Přesně tak, za levým uchem. Už jsem vyndal vše ze dveří a vždy když to klepe, tak zkroutím ruku dozadu a snažím se pohmatem přijít na to, co to je. Už jsem kvůli tomu jednou málem skončil v místním potůčku.:wacko:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky
    Vloženo (upraveno)

Taky mne něco hrkalo a vrzalo v oblasti B-sloupku, odstranili to v rámci reklamace v ŠA promazáním pantu a nastavením dveří. Od té doby naštěstí klid. Dále mi drnčeli "trojúhelníky" na bocích palubní desky, to vyřešilo vypodložení hubkou na nádobí (toto v ŠA nebili schopni odstranit). Ale poslední dobou mám pocit, že se něco ozývá ze zadních dveří.

Editováno na Martab

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Taky mi to bouchalo za hlavou. Obmotal jsem očka zámků elektrikářskou páskou a je klid. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mne tiez nieco vrzga za B stlpikom, najprv som si myslel, ze za to mozu folie, ktore mi robili a zle tam nieco zle upevnili, ale po precitani tohto vlakna som zistil ze s tym mate viaceri problem, takze dnes idem oblepovat aj ja a uvidim ci to pomoze

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

skontrolujte si vonkajší B-stĺpik. mám od tesnenia predných dverí vyšúchané miesta tuším na oboch stranách

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 9 hodinami, vasnivykolista napsal:

mě skoro od nového auta taky klepe po nerovnostech něco za mým levým uchem ..ozývá se to od zadních dveří..je to takový kovový zvuk jak kdyby něco hrkalo..pás ve sloupku to asi nebude ..něco jako kdyby vevnitř ve dveřích..budu asi muset zajet do servisu

tebe tam zabudli vo dverach urcite neaku pistaciu :rolleyes:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)

Nafasoval jsem služební FIII 2017 s 7000km a neskutečně tam vrže sedačka řidiče, už jste to někdo reklamoval?

Vím, ještě o jedné služební fabce kde to dělalo taky od novoty, ale tam to nikdo neřeší.

Editováno na Lancelot

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Lancelot Moje taky vrzala, úspěšně jsem ji vyreklamoval při cca 40 tis. km. Musel jsem sice trochu zvýšit hlas, ale šlo to.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

aj mne zacina vrzgat... mam najazdene cca 6200km a zacalo pri cca 5000km...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 8 hodinami, Adam Široký napsal:

Lancelot: Sedák při drobném pohybu v sedačce?

To si teď nějak neuvědomuji, ale dělá to při pohybu dopředu a dozadu na sedačce.

Ve středu se na to zaměřím.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Sedačky jsou šmejd od výroby (stejně jako zbytek). Já mám v autě druhý nový komplet a vrže po 2000 km stejně. Nejprve to zkoušeli opravit - každou sedačku 3x. U toho stihli zničit kupu věcí v interiéru.

Nejúčinější oprava byla aplikace TPI z Roomstera na přihnutí nějaké výztuhy. Bohužel po tomto zásahu začala vrzat sedačka jako komplet a už to nedokázali odstranit.. Nakonec tedy komplet výměna. Mimo jiné na žádost Škodovky zkoušeli různé vycpávky, aplikaci nějakého přípravku na kovový rám apod. Vše k ničemu a pomohlo max na pár dní.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mě vrzala sedačka spolujezdce. Reklamoval jsem to když jsem měl najeto asi 40 tis. km. Teď mám 46 tis.km a zatím v pohodě. 

Jinak s reklamací nebyl vůbec problém. Sedačku mi vyměnili bez problémů.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 27. 4. 2018 na 22:35, Lancelot napsal:

To si teď nějak neuvědomuji, ale dělá to při pohybu dopředu a dozadu na sedačce.

Ve středu se na to zaměřím.

Zdá se mi že to jde spíše z opěradla a ještě mám pocit, že se opěradlo samo sklápí dozadu, protože když do toho po týdnu sednu tak nevidím správně ve vnitřím zrcátku. A zatím pokaždé jsem opěradlo zvedal. Autem jezdím jen sám. Pravda střídám 4 auta, tak to může být jen pocit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

vcera som si vyzdvihol auto zo servisu, kde som reklamoval vrzganie B stlpika a aj vodicovej sedacky (mam sportove) a cuduj sa svete, zatial to nevrzga, tak uvidime ze na ako dlho to pomohlo. vraveli ze namazali zamky a aj nieco na sedacke.....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mne promazávali zámek řidiče + nastavení zámku dveří a musím to zaklepat od té doby klid (přes 10tis. km). Tak snad to bude u tebe stejné :)

• Líbí se mi 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj snad to někomu pomůže.

Hned po převzetí po prohlídce sem měl dojem zemi něco chrastí v pravých dveřích ve predu nebo v kastlíku hned na to dovolena tak sem to neresil. A ted sem náhodou přišel na to že když zaklepu na chladící  stěnu nebo právě kolo nebo pravý blatník, nebo spodní kryt motoru tak se to ozve. Objevil jsem špatně nasazenou pravou část spodního krytu motoru jak se tam potřeboval dostat pro olej filtr. Nakonec byl problem u pravého kola. V horní části stabilizátoru je šroub který spojoval plast podběhu kola  a spodního krytu. Ten byl úplně venku. Matku sem povolil zacvaknul  ten plat který plasty spojoval a šroub našroubovat a je klid. Ale projevovalo se to jako ve dveřích nebo kastlíku.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mě to dělá u řidičových dveří, tak to se musím mrknout pod auto. Ale mě to nejspíš dělají i dveře samotný při kroucení karoserie na kočičícj hlavách. Potom i zadní plato klepe. 

Ty dveře mě odmítli s tím že mám poškrábanou gumu od škrabky na led kolem okýnka a že by to Škodovka považovala za mou manipulaci s těsněním a tím by reklamaci neuznala a nabídli mě výměnu gumy za 5000 i více :D A to možná stačí seřídit sklon dveří, protože mě rožek těsnění u dveří odírá ten černý lesklý plast na B sloupku. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na kočičích hlavách mne drnčeli ty trojúhelníky na krajích palubky (zkus přivřít mezi dveře a palubku nějakou čepici/rukavice/ručník, jestli to nezmizí).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj mám najeto 5200 při každém startu,  když se rozjíždím kolem 2000 otáček něco cvakne kolem volantu pod volantem s balubovky.  Pak už vše vpohode až se zase nastartuje se to opakuje někdy to de slyšet víc někdy méně.  Dělá to někomu.  Mám F3 81 KW Rok 12/2017 STYLE děkuji 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Cvaká, a pokud během toho aji máš položenou nohu na brzdě, aji citíš jak tě kopne test ABS. Tohle by mohla být příčina(ale nemusí)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ak sa to deje pri rýchlosti okolo 40km/h, tak to bude ono

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, taky nadhodim otazku. Pri delsi jizde mi po par kilometech pri silnem pridani plynu neco cvrdlika pod stredovym tunelem pri ot. 2500 - 2800... co to je?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se