Přejít na obsah

Pazvuky - klepání, drnčení, vrzání, bouchání


Reesha

Doporučené příspěvky

Ahoj, tak se musím taky přidat. :kol-26:

 

Po cca 1800 km mi začalo ve středu, nebo od spolujezdce ve vyšších rychlostech něco hrčet. Původně jsem myslel, že by to mohla být žárovka od stropu, protože světlo přestalo svítit (to prostřední, "bodovky" fungují). Je to zvuk jako kdyby ta žárovka vypadla z patice a kutálela se po tom plexi krytu tam a zpátky. Kryt jsem sundal, žárovka byla prasklá, ale v patici držela jak přibitá.

 

Při přezouvání a výměně oleje jim asi řeknu, ať se na to podívají... ale v případě že by měli rozebrat půl přístrojovky, tak jim řeknu ať to nedělají, nebo jednou rozebrané bude dřív nebo pozděj drnčet znovu a více.

 

Prolezl jsem všechny úložné prostory v interiéru, ale nenašel jsem nic. Pokud má někdo nějaký nápad, sem s ním, budu jedině rád. Díky!

Editováno: , autor: Fido_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aktualne mam najeto 11 tisic a nic noveho, vrzani ze vsech stran palubky, ze dveri, nekde zezadu, piskani z motoru pri ustalene jizde, proste bud si na to zvyknout anebo si pamatovat, ze kupovat takhle vyrobne cerstvy auto proste neni dobry napad. 

Ted jsem mel pujcenou F2 s najezdem 70 tisic a tremi roky stari a je tam ticho jak v kostele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To pískání, nebo takové... elektronické "cvrlikání" při ustálené 50ce na trojku mi to dělá taky, ale myslím že to je zvuk který to má dělat (nemá, spíš je to ten případ "it's not a bug, it's a feature"), jestli to je nějaká elektronika nebo cokoliv dalšího nevím. Dělá to i při polechtání plynu při stání a vyřazeném kvaltu. Ale ta přístrojovka mě štve, nedělalo to, a hlavně, při jízdě třeba okolo těch padesáti to nedělá ani teď. Až mimo město nebo na dálnici, kde to auto bude trávit většinu života...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě u střední Ambition po 9300km převážně pražského provozu nevrže a neskřípe nikde nic. Na kostkách při vyšší rychlosti spíš takové dunění, ale povrzávání nic.

Ty to auto niečim vypchávaš, nie ?

 

Výbavou to není. Koupil jsem molitanové těsnění do dvěrí a postupně to vychytávám.

Tak ja som toho názoru že , auto má slúžiť mňe , nie ja autu.

(...samozrejmosťou je predpísaný servis)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si nemyslím že to je závislé na výbavě. Včera jsem to ještě pozorovat, začíná se to objevovat okolo 80 km/h, mizí okolo 70ky... zkoušel jsem vypnout Climatronic, jestli to není tím že by někde "tlačil" vzduch při vyšší rychlosti, ale žádná změna... už z toho málem hryžu volant, to je fakt hrůza. Strašně mě takové "prkotiny" umí vytočit. Při velké nerovnosti z plastů občas něco lupne, ale dá se to pochopit, auto není 100% tuhé a občas to prostě pracuje... ale trvalý zvuk nad 80 km/h... to je jiná...  :wallbash:

Editováno: , autor: Fido_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte tak podelim sa aj ja o svoju skusenost. Poslednu dobu som od zufalstva skoro ohryzol volant. Nieco mi strasne rezonovalo v spolujazdcovych dverach. Dialo sa to pri prejazde nerovnosti. Fakt otrasny zvuk, tri krat som vycistil kastlik vo dverach - nepomohlo. Vsetko som vyhadzal z uzatvaratelnej schranky spred spolujazda (kedze som myslel ze mozno nieco rezonuje tam ale takisto nepomohlo). A vcera som dosiel na prekvapivu vec :) Rezonovali okuliare v schranke na strope. Ako fakt pre mna nepochopitelne akym stylom sa ten zvuk preniesol na spolujazdcove dvere ale bolo to ono... tak mozno niekomu pomozem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...