Přejít na obsah

Pazvuky - klepání, drnčení, vrzání, bouchání


Reesha

Doporučené příspěvky

@Adam Široký a nemoze to byt skor tak, ze predajcovia resp. servisy skusaju? a kto sa da oplachnut toho oplachnu? Je tam pisana zarucna zakazka a toto sa jedna o odstranenie problemu v zaruke nie? Napr. showroom, kde som objednal fabiu mi predajca povedal, ze olej si na servis nemozem doniest, lebo mi pada zaruka... ze sa neda pevny interval na 15 tisic wtf? a inde sa akoze da??? druha vec je, ze auto nemusim servisovat, tam kde som auto kupoval, takze sami prichadzaju o zakaznikov :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vejbuch kolko km mas najazdene ? Lebo ten istý mesiac a rok mam aj ja a vrzgaju jak svina. Avšak bol som v servise kde som im o probleme povedal. Sam technik povedal ze na to nie je ziadne oficialne riesenie a problém " odstranil " tym ze z oboch strán laktovej opierky mi nalepil penovú pasku dostatočne hrubú na to aby vrzganie prestalo. Uprimne som asi aj za to rad, nakolko zvuky naozaj prestali a sedačka sa nemusela demontovať s cim sú spojené dalsie riziká. Uvidíme do kedy to vydrží a ako sa to zachova v zime ked stuhne páska aj sedadlá. 01fcda5b61153f4719676f7311a1bbff.jpg7bad205d1f1eb64208a9d9b2a60f00b1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem tu, abych to uzavřel, když už jsem popsal výše problém. Dnes přijeli z Boleslavi, předvedeno i za jízdy, hodinu na tom v servise ještě cvičili, poté vyndali přivezené nové sedadla a nechali to servis vyměnit. Obě přední výškově stavitelná sedadla mám komplet nové. Ticho jak v domě Božím. Naštěstí nic jiného tam nikdy nevrzalo, tak doufám, že to tak už zůstane. 

 

P.S. Bohužel servis také poškodil plastové obležení a středový tunel při výměně, ale tím, že jsem si to vyfotil předtím, než s tím zajeli na dílnu, nebyl problém a bez řečí zapsali do předávacího protokolu. Takže to ještě bude mít dohru. A to může člověk jim říkat horem dolem, aby si na to dali pozor, nezájem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V ‎24‎.‎08‎.‎2017 na 19:26, Mikino69 napsal:

@vejbuch kolko km mas najazdene ? Lebo ten istý mesiac a rok mam aj ja a vrzgaju jak svina. Avšak bol som v servise kde som im o probleme povedal. Sam technik povedal ze na to nie je ziadne oficialne riesenie a problém " odstranil " tym ze z oboch strán laktovej opierky mi nalepil penovú pasku dostatočne hrubú na to aby vrzganie prestalo. Uprimne som asi aj za to rad, nakolko zvuky naozaj prestali a sedačka sa nemusela demontovať s cim sú spojené dalsie riziká. Uvidíme do kedy to vydrží a ako sa to zachova v zime ked stuhne páska aj sedadlá. 01fcda5b61153f4719676f7311a1bbff.jpg7bad205d1f1eb64208a9d9b2a60f00b1.jpg

To je vtip?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužiaľ ano, prvotný monent som si myslelze to pomohlo no od servisu som si auto prevzal kde bolo sedadlo v inej polohe ako som ho tam doviezol a preto nic nevrzgalo. Avsak az ked som si ho posunul na mne vyhovujucu polohu zistil som ze cela pena je uplna kktina. Nie ze by som si od toho veľa sluboval no dufal som uz ako zúfalý majitel že to zabere. Čiže nezabralo. Az ked som sa nasratý zaprel od strany spolujazdca a hrubou siliou zatlacil na vodicovu bocnicu sa mi ju pravdepodobne podarilo trosku ohnúť, respektive material vnutri sedadla. Od tej doby je to pomerne lepšie. Urcite by som to neriskoval a nedaval ( nakolko som auto uz predal ) do servisu po skúsenosti ako písal MRoom. Tolko k problému.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drobné info. U mě již 2x proběhla oprava čalounění sedadla spolujezdce a 2x oprava sedadla řidiče (1x čalounění, 1x rám). Sedadlo spolujezdce necelý týden po vyzvednutí ze servisu vypadá takto:

 

https://www.youtube.com/watch?v=QueLRFTHPQY

 

Řidičovo už začíná opět lupat v zatáčkách. Spolujezdec vrže furt. Pokusy o opravu sedadel si již vyžádaly: 1x lakovaný levý práh, 2x výměna plastového obložení prahu, 1x plastové obložení A sloupku, oprava středového tunelu a výplně dveří. Už mě to přestává popravdě bavit. Snažím se servisem vykomunikovat jiný druh opravy, než jen nesmyslné vycpávání sedadel molitanem.

 

PS: Začíná mi hvízdat ventilátor topení. Zatím neřešil, ale asi taky lze očekávat brzkou výměnu. Nájezd 12 000km, výroba 2/2017.

Editováno: , autor: Adam Široký
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se ti divím, že to chceš tolikrát absolvovat. Pořád tam jezdit, měl jsi trvat na výměně, už po tvojí první zkušenosti ze servisem jsem vzdal jakékoliv představy o opravě a trval na výměně. Ze zákona je na to nárok, neb  v prvních 6ti měsících se má za to, že vada byla již při výrobě. Platí zásada přiměřenosti (podstatná, nepodstatná vada, povaha vzhledem k ceně výrobku apod.) a tady jde bez problémů vyměnit sedadla za nové, takže tvůj nárok by byl legitimní. Případně 3x stejná závada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...