Přejít na obsah

Pazvuky - klepání, drnčení, vrzání, bouchání


Reesha

Doporučené příspěvky

Včera mě přítelkyně upozornila na pazvuk od spolujezdcových dveří, jedná se o nějaký kovový hluk (jako třepání plechovkou se šroubky) když jedu po rozbité silnici nebo dlažbě, na rovné cestě je klid. Zároveň jsem si všiml, že ve spolujezdcových dveřích mi chrčí reproduktor na vyšší hlasitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja som sa drnčania z ľavej strany čiastočne zbavil vypchatím medzery medzi vnútornou stenou boku palubovky a nejakým kovovým ramenom. Lepší popis neviem dať lebo som tam molitán vložil cez dierku po otvorených poistkách teda som tam reálne nevidel :D každopádne niečo som obalil a veľmi to pomohlo :) Bol to len taký prvotný pokus ešte sa k tomu vrátim a dorobím to poriadne.

 

Chcel by som sa ešte vrátiť k tomu pískaniu. Je tu prosím niekto kto bol v servise s požiadavkou na výmenu spomínanej hadice, vymenili mu ju a pomohlo? Ďakujem vopred za odpoveď a prajem pekný deň :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

musim se pripojit k negativnim prispevkum, moje FIII je z pohledu pazvuku jedna velka tragedie, troufam si tvrdit ze nekdy mam pocit jako kdybych jel v 10 let stary Lade.  Holt asi dan za stale relativne cerstvy auto, ktery po ca roce vyroby jeste zdaleka neni doladeny tak jak je poreba, zlaty Roomster co mame, tam nic nedrnci ani po 80 najetych tisicich.

FIII ma ted najeto 4 tisice a na kostkach je to naprosto neprijemny drnceni z obou stran palubky, dale nekde ze dveri, a dale nekde zezadu, nejradsi bych jim to hodil na hlavu. V prihradkach apod, nic nemam tim to neni, proste asi tvrdy plasty a stale jeste beta verze. Jestli reklamovat nevim, nemam zajem na tom aby mi demontovali polovinu palubky, to by mohl byt vysledek jeste horsi.

Dale ty divny elektricko bzucici pazvuky - jedu v dlouhy vesnici 50 na trojku, drzim standardni otacky a zacne to podivne bzucet, staci mirne povolit plyn a bzuceni je pryc, pokud se to zase znovu stabilizuje opet to bzuci, netusim co to je.

Z me tedy prozatim FIII v uzivatelskych detailech spis propadak (i ta prevodovka nic moc, kdyz chcipnu motor nerozsviti se automaticky vnitrni osvetleni coz bych ocekaval, clovek musi pootevrit dvere aby vubec v noci posbiral veci v aute, sterace nejdou odklopit abych tam mohl rozumne dat plachtu na sklo atd. atd...).

Mno nic, pro mej jen dalsi dukaz toho ze kdyz porizovat auto, tak po faceliftu a na konci vyrobniho cyklu, nikoli novinku, ale je to sluzebak takze samozrejme klidek.....

Editováno: , autor: lulinak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Začínám být z toho auta neštastný...

 

vrzající dynamic sedačka

 

Ano to je ten zvuk, co jsem slýchával za velkých mrazů. Teď jak je nad nulou je to neznatelné. Ale jsem zvědav, co na to servis. U mě se opotřebení snad ještě nemohlo projevit s mými 75 kg :D Je zajímavé, že ve felicii, co má už přes dvacet let sedačka nevrže a taky je to jeden z prvních kousků výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To klidně reklamuj. Já řešil na Rapidu u ne-dynamic sedaček něco podobného a postavili se k tomu velmi kladně. Sice vyřešeno až na potřetí, ale řešili to ochotně. Prvně ořezána a přesazena výplň sedaček. Podruhé výměna celé výplně sedaček. Potřetí výměna rámu sedadla - prý už do výroby musel být špatný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano to je ten zvuk, co jsem slýchával za velkých mrazů. Teď jak je nad nulou je to neznatelné. Ale jsem zvědav, co na to servis. U mě se opotřebení snad ještě nemohlo projevit s mými 75 kg :D Je zajímavé, že ve felicii, co má už přes dvacet let sedačka nevrže a taky je to jeden z prvních kousků výroby.

 

Já už to taky jednou zažil. Bylo to minulý týden, ten den, co byl ráno nejtřeskutější mráz. Jindy už ne, tudíž to neřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak riešil som trošku hrkotanie budíkov a z pravej strany palubky. Budíky som dal dole a pekne som vypodlozil plexi budíkov a tiež dosadacie plochy o palubky. Ostalo ticho. Z pravej časti palubky treba dať dole bočný kryt najlepšie plastovými pacidlami a tam je taká riadiaca jednotka veľmi chabo upevnena a pri dotyku strašne lieta. Vypodlozil molitanovymi páskami a je kľud. Ak sa trošku zlepší počasie pôjdem skúmať ďalej - praskanie zboku palubky. Nič strašné ale skusim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute, uz to tady nekdo resil pres servis tu rezonanci co mu s tim udelali? Me zrovna po deseti tisic u spolujezdcovych dveri zaclo rezonovat bud sklo nebo nevim, kdyz se rozjizdim jednicka dvojka tak to udela, a jinak kdyz jedu po hnusne ceste, no a zkousel sem i po kostkach a to dela prakticky porad.Tak nevim estli reklamovat, a jak to tam bude dlouho v servisu, nemam ani paru, je to moje prvni auto v zivote va docela me to stve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...