Přejít na obsah

Jarní sraz 2016


KubinoS

Doporučené příspěvky

Jarní sraz 2016

 

AUTOKEMP ATC MERKUR - Pasohlávky

 

datum 20.5 - 22.5.2016

 

možnost ubytování:

bungalovy 2-6 osob (vč. soc. vybavení)

obytné buňky nebo chatky (bez vybavení)

stany vlastní i kempové...

 

Podrobné informace na letáku: http://www.kemp-merkur.cz/wp-content/uploads/2011/02/4427.pdf nebo na http://www.kemp-merkur.cz/

 

!!!prosím tímto přihlášené i nově přihlašující o stanovení požadavku na typ ubytování a předpokládanou dobu pobytu!!!

 

 

Zatím příhlášení:

 

Kubinos + 3

Mrchodny

Vick + 3 + 0,001

Tarantulas

Airman64

SUP1 + 1

nemo.x

ghostbuster + 1

tomaskeny + 1

Majklsup23 + 1

Martin hvoždara

Albion (kastl vlastní)

Hrnca

Cuzik + 1 + 0,001

Kuban3c

Jan Beránek

MartinBlacksuperb + 2

Doktorone + 0

Doktorone (bratranec) +1

Jáwes Janeček + 1

Josef

Kvardič

Radek Baštecký

Ace Ventura

Michal Gaier + 1

David Kopřiva

Martin Vítek

Jiří Semi + 1

Jindra Krupica

Martin Blažek

Jakub Míka

 

 

 

REZERVACE

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UIh3PHA7UCokt2JnFyNanPWyfaGTbKSVECvphWSDfBw/edit?usp=sharing

v tomto odkaze najdete, rezervační tabulku s rozpisem lůžek. je možno vyplnit svůj nick do "zeleného políčka" tolikrát kolik pojede s daným členem osob. 

 

SCHÉMA BUNGALOVŮ

https://drive.google.com/file/d/0B_jFHbmmiU--bjdpdXJXcGMyblE/view?usp=sharing

odkaz ukrývá schéma souboru bungalovů. 

 

Snažím se dát veškeré členy do kupy, tak abychom nebyli rozházení po celém kempu. S ohledem na tuto skutečnost se pokusím nás naskládat do bungalovů, tak aby to bylo pro všechny přivětivé, ale za předpokladu že bude více jedinců, či párů na jednom bungalovu. Bungalovy jsou většínou dvoupatrové a oddělenými pokoji, ovšem jedna kuchyňka a sociální zařízení. Pokud by však někdo měl proti tomuto výhrady, vyřešíme samostatně, ale vzdáleně od ostatních. Kdo by chtěl chatku, nebo stan, je možnost ale ty jsou hodně vzdálené

 

Důležité čtěte!

!!!!Objevila se možnost skupinové slevy za ubytovaní  na 180Kč/lůžko/noc z ceníkové ceny 270,-Kč/lůžko/noc, což je více než zajímavé, má to ale podmínku a to tu že je nutno zaplatit předem zálohu ve výšši 70%. Prosím ty kdo mají zájem o tuto slevu tak at napíšou napíšou do odpovědi "závaznou odpověd". Sleva bude platit pouze za předpokladu 20 a více osob.

 

Pro ty kdo z nějakého důvodu nechtějí platit dopředu bude platit normální cena 270,-Kč/lůžko/noc

 

Na Vaši účast se těší Váš organizační tým!!!

 
Hlavní organizátor:          KubinoS       rychlý kontakt: jakub.filla.esox@gmail.com

stravovací referent:         Tarantulas

náměstek pro FB:           Tarantulas

 

A čestný host ze Slezka:     Airman64  

 

Editováno: , autor: KubinoS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já a Tony taky - chceme celý bungalov pro sebe a tentokrát dle slibu spát budeme

A jen názor :

NEŘEŠIT PROSÍM NA FACEBOOKU (já ho třeba nemám), ALE ŘEŠIT TADY, TOMTO VLÁKNĚ A NE JINDE, TADY JSME DOMA !!!!

DÍKY

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja navrhuji kemp Ostrov v Zadni Trebani u Prahy. Pred lety jsem tam byl, primo v kempu (20m) je hospoda, 100 metru je pivovar. Parkovat se tam da a je tam krasne.

 

Jako program bych byl asi schopny domluvit exkurzi na prazskem letisti (to by stalo nejake vstupne - odhadem tak 200,- na osobu) - da se tam krasne dojet autem a zaparkovat je zadarmo na strese obchodniho centra Sestka (vejdeme se tam vsichni i na hromadnou fotku a pak se da rovnou i nakoupit).

 

Na obed lze pak jit primo na Terminalu 3 ve velmi slusne restauraci/jidelne (jidlo stoji kolem ~90Kc). V odkazech mate aktualni jidelni listek pro predstavu. Jako bonus je primo uvnitr v jidelne vystaveny aktualne Superb 3, takze by to bylo i tematicke :-)
 

 

Odkazy:

Kem Ostrov:

http://www.kempostrov.cz/

Exkurze na letisti:

http://www.prg.aero/cs/sluzby-cestujicim/exkurze-letiste-praha/09.2015/
OC Sestka:

http://mapy.cz/zakladni?x=14.2885488&y=50.0945761&z=16&source=firm&id=2528770

Restaurace Terminal 3:

http://www.okcs.cz/restaurace-terminal-3

 

Pripadne jsou tam i tradicni cile jako Karlstejn atp.

 

Kdyby se toho ujal KubinoS jako hlavni poradatel, tak bych samozrejme milerad vypomohl.

 

Tot muj navrh.

Editováno: , autor: nemo.x
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není proč se omlouvat :). Každopádně. Když u nás nikdo nepláchne a nikdo pár dní předem neonemocní tak mile rádi s přítelkyní přijedem. Moc se jí to líbilo a hlavně ta spanilka :) A určitě taky na víc dní. ale jsem rád,že jsem vás

 

viděl aspoň i na tu chvilku :). Já jen tedy bych byl pro to udělat někde jinde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a je mi jedno, kde to bude, nechám to na Vás všech

Jen se prosím vykašlete na propagandu na FB a domluvme se tady

Jako vždy ryze pragmatický a správně laděný názor! :kol-47:

 

Ten Milanův návrh je z mnoha pohledů zajímavý!

Editováno: , autor: Akire1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jop, Nemův program zní fakt zajímavě, jen by bylo asi dobré aby se s Kubinem domluvil, jestli to udělat už na jaře, nebo už to nechat Kubinose dotáhnout, když se nabídl a Nemo může udělat třeba na podzim. Protože je asi nesmysl aby Kubino organizoval sraz ve středních Čechách když je z jihu Moravy, nééé že bych mu nevěřil že to nezvládne, to ne, ale asi by to sežralo něco času navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, nikomu to nenutim. Nabizim jako volitelnou moznost k hlasovani.

 

Urcite bych ocenil neci pomoc s pripadnou organizaci. Sam to asi nedam. Ale urcite by se nekdo nasel, kdo by pomohl. Kdyby se to nehodilo Kubinovi, tak jsou tu dalsi, co maji zkusenosti s organizaci a pohybuji se okolo Prahy. Doktorone posledne domlouval ten Prazsky sraz u autodromu tusim napr. Ono vlastne nejde uz o nic, co se neda domluvit po telefonu - zamluvit kemp, vest seznam prihlasenych atp.

 

Letiste a tu jidelnu bych domluvil.... A domluvit to Letiste nebude uplne jen tak. Je nas hodne, ale zase vpodstate az dokonce nevime uplny pocet.- jestli budou chtit nejake zalohy atp. Navic to neni, jako kdyz jdete nekam do muzea. Jsou omezene pocty na skupinu, jde se bezpecnostnimi ramy, jezdi se autobusem po plose... Proste hlavne s tim by bylo pro me dost zarizovani a tak bych rad prenechal domlouvani kempu nekomu dalsimu. Nabizim to Letiste hlavne protoze si myslim, ze by to mohlo byt zajimave a je pro me snadne se dostat ke kontaktum na lidi, kteri ty prohlidky organizuji.

 

A jak rikam - kolem Prahy a v Praze je k videni dost i pro individualni program pro lidi, kteri prijedou tradicne do kempu driv.

 

Pokud ale bude prevazovat Bitov atp., tak se nic nedeje a rad prijedu tam. Nechci, aby to nekdo pochopil nejak spatne proti navrhu Kubina. Proste nabizim muj napad.

 

 

Me si samozrejme jako ucastnika take pripiste, at uz to dopadne jakkoliv. :kol-47:

Editováno: , autor: nemo.x
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně Nemo, na to že jsem Ostravak jak sfiňa, tak přiznávám že Praha je krásná a okolí zrovna tak, Karlštejn je úžasný a tvůj nápad s letištěm je bomba. To by byly moje druhé vánoce, jen je otázka kdy. Jinak hlásíme se 2+suprd na jaro ať je to kdekoli  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych ráda místo změnila. Nejde o to, že by se mi tam nelíbilo, ale cestu na Brno už znám nazpaměť a ráda se podívám i někde jinde, kde se jen tak třeba nedostanu :) 
Takže jsem pro, aby se třeba Kuba spojil s Milanem a uspořádali sraz kolem Prahy. 

Pokusím se si hned nějak zajistit v práci volno, jelikož s tím volnem to teď budu mít horší. Ale snad mi vyhoví a bude to ok :)

 

Supe pro tebe mám jedno překvapení, ale to až posléze :) S mamkou jsme včera něco vymyslely, tak se můžeš těšit na tvé přání, o které jsi mě žádal ;)

 

Tímto se hlásím já, Charlie a Bedruna ;)

 

Jinak ještě když jsem byla na mém prvním sraze Vranov 2012, tak se v sobotu večer u pinpongového stolu s jídlem z KFC od Jardy, domluvilo že se srazy budou střídat na různých místech a občas se vrátí tam, kde už to známe, aby jsme se s těmi našimi Superb auty podívali i jinam. Vzpomněli jsme si na to doma všichni. Pak tedy vzniklo na Šumavě to, že taťka se s Miškem vsadil, že uspořádá sraz na SK a stalo se. 
Nezlobte se, ale opravdu bych byla za to, aby jsme nejezdili na stejné místa po sobě. Na Bystřičku se taky jeli ob sraz. ;)

Editováno: , autor: Bajuszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...