Přejít na obsah

Jarní sraz 2016


KubinoS

Doporučené příspěvky

Milane krásně napsáno.V podstatě jsi to vychytal ale opět mám jedno ale. :D

Určitě víš,že lidem se nelíbila dlouhá projížďka a remcali.A teď píšeš,že cesta z kempu by byla cca 50 minut.To je to samé.Navíc když pominu psy tak co rodiče s malýma dětma viz třeba Kubino.To počká na střeše?

Asi tak jak říká Sup.Individuální program.A nebo se tu ještě ukáží další varianty které Kubajs připravuje.Nechme se překvapit.Jsem ale rád za to,že tu probíhá plodná a slušná konstruktivní diskuze a nezvrhlo se to v žádné útoky a napadání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry pani musím niečo napísať ja nikoho nenapadam ale ste tu len 10ti čo sa poznáte už dlhšie čiže nemáte si čo vytknúť... Na FB je kopec ľudí co maju kopec rozdielne povahy ... čiže sa necuduj ak ťa niekto zdrbal a podobne ... nik vás nenúti dať LAJK na FB mohli ste si tu kľudne písať a stretávať sa ďalej jak jedna rodinka.... nezastavam sa svojej stránky ale skúste sa aj S tejto stránky na to pozrieť.... NO A TERAZ DO MŇA.... SORRY ZA SPAM MIMO TÉMU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak není proč se do tebe pouštět.Ale zrovna tak jako ty umíš být tady i tam tak stejně to mohou udělat i jiní a nikdo jim v tom nebránil.Názory jsou od toho aby se prezentovaly ale ve vší slušnosti a bez napadání a osočování.

Nikdo nikoho samozřejmě tady nenutí,ale ty sám víš že to není o 10 lidech.Dávno před FB nás tady bylo celkem dost ( jasně s něma se to srovnat nedá) ale vše se dá řešit rozumně to mi dáš jistě za pravdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom pro přehled, jak to bylo se sobotníma vyjížďkami na předešlých srazech:

- Sedmihorky - restaurace Vydlák - podle mapy 7,8 km – 10 min, ale bylo to kvůli bloudění tuším delší, pak byl výlet do Svijan: 20 km – 19 min

- Bystřička - výlet na Pustevny - 45km - 51minut

- Annín Šumava - výlet do Klatov - 39,5 km – 46 min

- Bystřička - výlet na Kohůtku - 42,1 km – 59 min

- Bítov - Lechovice - 50 km – 56 min

 

Nemám moc rád dlouhé projížďky, ale letos mi to bylo jedno, auto sem nechal v kempu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heledte, promyslim to a vecer, nebo zitra sem dodam upraveny navrh.

 

V ramci toho bych to videl tak, ze z akce "exkurze na letisti" se stane opravdu volitelny program pro ty, kteri by meli zajem a prijeli driv. Je nas proste uz moc.

 

Kemp ale plati a v okoli mam vyhlidnute nejake restaurace a fotoplac se take najde.

 

Airman64: Vsak to mas na tech strankach, co jsem posilal. Je nekolik tras a trvaji kolem 2 hodin. Asi nejzajimavejsi by byla trasa 1 a 5. V ramci trasy 5 je pulhodinova prohlidka Hangaru F, kde probihaji opravy letadel. Rozebrany motor ale asi mit nebudou :-) Vzhledem k mensimu poctu bysme se vesli do techto standardnich tras. Tam je snad limit 20 lidi na exkurzi.

 

Tady je nejake pdfko tras:

Trasa 1:

http://www.prg.aero/cs/sluzby-cestujicim/exkurze-letiste-praha/trasy-prohlidek/trasa-1/

 

Trasa 5:

http://www.prg.aero/cs/sluzby-cestujicim/exkurze-letiste-praha/trasy-prohlidek/trasa-5/

 

Tady je mapka s vyznacenou trasou (predpokladam 1 a 5):

http://www.prg.aero/cs/sluzby-cestujicim/exkurze-letiste-praha/trasy-prohlidek/trasa-1/Contents/10/trasy_1-5_tisk_14_10_2014_zluta.pdf

Editováno: , autor: nemo.x
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátele, anketu si dovolím ukončím k 21.9.2015 tzn. týden po jeji založení. To je dost času navštívít toto vlákno a vyjádřit se. Podle jejího výsledku se bude řešit dále. Jak již malinko napověděl Vick, připravuji i další varianty lokalit, tak aby splňovali podmínky pro uskutečnění našeho srazu. Moje připravované varianty s vším co potřebujete vědět budou vyvěšeny během úterý 22.9.201. Tak sledujte dále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, konečne som si našiel čas, a prečítal som si to tu.

Musím vás pochváliť, že sa tu vedie slušná, konštruktívna, a priateľská debata na úrovni dospelých jedincov.

Hlasovanie som nestihol, a za mňa napíšem, že by som privítal stretnutie na mieste, kde ešte nebolo.

Je mi jedno, či v Prahe, alebo v Humennom, Varšave, Budapešti alebo vo Viedni...

S vami sa kdekoľvek rád stretnem, ak mi to pracovné povinnosti a čas dovolia.

A čo sa týka programu, rád sa nechám prekvapiť...

Môžete so mnou teoreticky počítať.... a prakticky?....netuším ani čo ma čaká zajtra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé,

předem se omlouvám za nesplnění slibu ohledně vyvěšení srazu, a to hlavně z pracovních důvodů. Nyní to hodlám napravit.

 

Co se týče srazu jaro 2016. Sice těsně ale zvítězil kemp Bítov, nicméně já volím jiné a možná mnohem zajímavější a po všech stránkach přívětivější místo. Všichni jste zajisté napjatí. Pevně věřím že tuto variantu přivítají nejen ti co chtějí "měnit místa".

 

Nové místo srazu je Autokem Merkur - Pasohlávky

 

http://www.kemp-merkur.cz/?utm_source=dokempu.cz&utm_medium=prezentace&utm_campaign=dokempu

 

 

Kemp:

 

ubytování: chatky, bungalovy - každý si může zvolit svůj standart

 

spanilá jizda: přesný itinerář trasy se navrhuje - nicméně v okolí je spoustu zajímavých míst kam se dá vyjet a hlavně pěkně silnice

 

restaurace: prověřuji oběd přímo v kempu

 

co se týče nějakého výletu, jak již bylo v minulosti řečeno, všichni víme že toho času není, zůsta bych u podobného programu jako v minulosti.

 

v kempu se dá najít vše na co si vzpomenete: snad jen autoservis tam není:-D 

 

 

Termín: zůstáva stejný

 

děkui za názory a budu se těšit

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...