Přejít na obsah

Přestavba BSG na BCM


jtfcobra

Doporučené příspěvky

Ahoj tak mám přestavěno poprosím někoho o radu:

 

Mám přepinováno bsg + komfortku....na BCM

 

Ale když ti připojím a tak dvěře vše se ukazuje na maxidotu.

 

 

Když zapnu klíček tak se zapne radio a tot vse ty dvě relé se nezapnou,ani ukazatele teploty atd... (: ani volant maxik nejde ovladat) a světla jdou jen na obrysovky

 

Ale když je zapnu rele napřímo tak zapne kontrolky na maxiku ale ale nastartovat nejde , ani okna atd....(maxidot lze ovladat vidim nastavení komfotka a vše jde ok ..)

 

 

Prosím moc o radu když já vůl jsem se do toho dal .... :kol-44:  :kol-44:

Editováno: , autor: jtfcobra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pomocí ferdy zprovozněno prostě dvě kravinky :) ted už jen překodovat aby fungovaly xennony a je :)  :kol-47:  :kol-47:  :kol-47:  :kol-47:

 

 

Jinak nedoporučuji to někomu dělat sám :)

 

Doporučuji ferdu nebo rolbaře :)

 

Jinak všem mooooooooooooooooc díky hlavně ferdovi  :kol-33:  :kol-47:  :kol-47:  :kol-47:  :kol-47:  :kol-47:  :kol-47:  :kol-47:  :kol-47:  :kol-47:  :kol-47:  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proprosím jestli by mi někdo mohl poslat správné kodování BCM

Nyní mám: 44180AB8F041F1C040080080110089E4037000AE426D85605C0440000000

Control Module Part Number: 1K0 937 087 D

Component and/or Version: BCM PQ35 H 103 0541

Výbava auta a nastavení:

- Výhřev sedaček

- LED RS světla

- Xennony s náklonem

- Čídlo deště / světla

- Commenig / Leaving home /

- Corner

- Autozamykání při rozjezdu

- Odemčení pouze při vytažení klíčku

- Alarm škoda

Editováno: , autor: jtfcobra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...
  • o 6 měsíců později...

Na BCM jsem auto předělal na podzim, teď dělám na RS face předek a přemýšlím, xenony si upravím na bi-xenon, ovládání clonky bych chtěl zapojit stejně jako má S2 z BCM a v BCM normálně nakódovat bi-xenon, zapojení vnitřku světla jasný, vyměním projektor a natáhnu jeden kabel navíc. Od BCM přivedu drát na PIN 11 konektoru světla, ale teď zapojení na BCM, koukal jsem na schéma O2 fl a S2, kdy u O2 má být DRL na C piny 48 a 49, ale superb má na tyhle piny napojené ovládání elektromagnetické clonky a DRL je zapojené na A piny 7 a 8 a tam O2 nic nemá. Myslím si dobře, že když BCM nakóduju tak, že má bi-xenon a denní svícení a následně upravím parametrizaci na LED světla, bude vše fungovat? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...