Podzimní 25.sraz SKODAHOME v novém - 21.10.2017 v tradičním prostředí Triocampu Praha 8 / Více informací zde>>>

127 příspěvků k tomuto tématu

Toto presne riešim - oveľa radšej by som šiel do 18" ako 17", ale nechcem sa obrať o možnosť použiť reťaze. Je pravda, že za posledných 6 rokov pri 2 rôznych autách som ich ani raz nepoužil, ale možno ich zrovna pri Superbe budem potrebovať, niekoľkokrát za zimu chodím na hory. Zisťoval som si v pneuservise, že existujú aj špeciálne športové reťaze, ktoré sú tenšie (7mm) - Pewag Servo Sport RSS. Odporúčili mi odmerať priestor medzi kolesom a blatníkom / zavesením - vraj tam musí byť v najužšom priestore aspoň 10mm - zdá sa mi, že je tam toho priestoru oveľa viac.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Téma o sněhových řetězech a rozměrech pneu a disků je zde. Proč ho nevyužíváte?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobné příspěvky

• Od homy
      Prodám Pirelli WINTER 240 SOTTOZERO, 4 kusy.
      Jeté jednu sezonu, na mém vozu, DOT 06/2014
      V super stavu. Praha 7 

vzorek změřím večer, cena pro klub 4000,- za všechny
    • Od Wuru
      Dobrý den,

prosím o radu - chci koupit na Fabia II HTP 1.2. benzín celoroční pneu, po přečtení článků jsem dospěl k závěru, že se mi vyplatí - provoz pouze po Praze, žádný velký nájezd.

Jsem ale zmaten z toho, jaký typ zakoupit - mám litá kola R15, ale nevím, jaké mohu zakoupit rozměry pneu - viz foto. Pouze ty dvoje poslední, nebo i ty 195/55 R15 85H (na discích mám teď obuté tyto rozměry - letní)?

Předem mockrát díky, M.

• Od sumar
      Prodám dvě kompletní sady disků - jen dohromady. Letní kola na červených discích Originál Škoda Laurel (letos v březnu lakovaní do červené) v rozměnu 7,5jx17 ET49 5x112 - nové i staré znaky, bez jediného poškození, stav nových. S pneu Hankook Ventus Prime 3 v rozměru 225/45 R17 94W XL kupovány loni v červnu  - fakturu klidně dodám. Dot na pneumatikách 1116, vzorek 85%. Zimní sadu na stříbrných discích Enzo W v rozměru 7jx17 ET49 5x112 disky kupovány loni v 10 měsíci, fakturu dodám (záruka běží). disků je celkem 5, jeden je poškozen viz. foto, nový kupován letos v březnu (Fakturu dodám). Obuty zimní pneu SAVA ESKIMO HP 2 225/45 R17 94V XL kupovány lodi v 10 měsíci vzorek 90%. Fakturu dodám. Chci prodat jen kompletně obě sady za cenu 25tis. Možnost dohody o přelakování červených kol do černé barvy.

• Od janos666
      Prodám použitou sadu originální alu disků ze Škody Superb II, místy špatný lak, jinak nejsou nikde nakopnuté nebo odřené. prodávám společně se zimními pneu na dojetí. Jedná se o pneu Continental ContiWinterContact TS830P se vzorkem 4-5 mm o rozměru 205/50 R17. Rozměr disků je 6Jx17 ET45. Uvedená cena je za kompletní sadu disků s pneumatikami. Nejlépe osobní předání, vše záleží na domluvě