Přejít na obsah

Superb Long


MrChodny

Doporučené příspěvky

Najde se tu někdo, kdo sem vloží fotky Superbu 1. generace v provedení Long? Pokud možno i včetně rozdílů proti seriovce.

 

Minulý týden na srazu jsem to probírali, a prej byla aktuálně tato verze na prodej.

Zajímají mne rozdíly proti sériovému Superbu 1.

Pro mne je to mysteriózní záležitost, protože na Supa v longu nevěřím -;)

Díky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to uvedu na pravou míru. Superb 1. generace ani žádné jiné nebyl long. Je jen několik kousků jako jsem dal kokta. Long verze se vyrobily jen Octavie 1. generace a to pro vládu která chtěla něco kde je více místa vzadu, protože tehdá Superb ještě nebyl. B sloupek prodlužili o 7 cm. Těch se vyrobilo jen 7 kousků ve verzi L&K s 1.8T

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak oprava, nevím kde jsem vzal těch 7 kusů a prodloužení o 7 cm. Vyrobeno jich bylo 25, 20 před fl a 5 po fl. a B sloupek byl prodloužený o 8 cm. Celé je to ruční práce.

 

Tento bazar v Chrudimi ji měl jednou na prodej myslím že za 250tis, ale teď už ji mají jako neprodejný kousek, bodejť :)

 

A tady o ní píše přímo majitel. A nebo tady je o ní taky pěkný vyprávění. Ty odkazy si můžeš Pawouku klidně hodit k Vám do Octávií někam do vlákna ať si hlavně Octaviani počtou :)

 

Jinak kolikrát už jsem viděl na internetu prodávat Superba a nějakej nadšenec si tam dopsal že se jedná o verzi LONG.

Editováno: , autor: Tarantulas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...