Přejít na obsah

Bouračky


Jan R.

Doporučené příspěvky

Počkáme si na konečný vyšetření. Na tom videu se zdá, že jede dost rychle. Ale moc dobře vím, jak dokážou koleje pěkně rozhodit, stačí když jednou stranou náprav jede po kolejích a na druhé straně aby se trošku pohl panel a říditelná náprava byla na vteřinu ve vzduchu. Vím, že takhle v kolejích jezdí běžně, ale minimálně by tam neměli jezdit stejnou rychlostí jako po silnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, MilanHos napsal:

Video ze včerejší Blanky. Vypadá to, že zafungoval front assist u bílýho auta a řidič byl tak posranej že pokračoval až potom co způsobil katastrofu. 

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/jak-malo-staci-k-dopravnimu-kolapsu-video-z-hromadne-nehody-v-prazske-blance-40279794

A nebo je to obyčejnej debil/kráva. 

Spíš nádherná ukázka schopnosti řidičů na rovném úseku bez křížení komunikace při 70/80km za hodinu ??? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco podobného se tu děje denně - ty proměnné značky najednou na zpomalení dopravy přepnou na padesát a kdo si toho všimne pozdě prudšeji zabrzdí. Já už takhle 600 platil ( jednotná sazba magistrátu-platí to všichni). Teď už mám čtení dopr. značek, dopředu upozorní.

Ve F3 ten FA když sám přibrzdí je to cítit na plynu, že nejde přidat, nezrychluje, ale toto spíše udělal řidič sám, třeba zveřejní podrobnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Jan R. napsal:

Něco podobného se tu děje denně - ty proměnné značky najednou na zpomalení dopravy přepnou na padesát a kdo si toho všimne pozdě prudšeji zabrzdí. Já už takhle 600 platil ( jednotná sazba magistrátu-platí to všichni). Teď už mám čtení dopr. značek, dopředu upozorní.

Ve F3 ten FA když sám přibrzdí je to cítit na plynu, že nejde přidat, nezrychluje, ale toto spíše udělal řidič sám, třeba zveřejní podrobnosti.

Po snížení rychlosti by bylo logické třeba 5 min. Rychlost neměřit, nebo měřit ještě tu původní vyšší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento článek mluví za vše, je to byznys, někdo to musí zaplatit. Někdy ta 50 je bezdůvodná. A že se to v tunelu až zastaví - minulý týden zrovna

 

https://tn.nova.cz/clanek/tunel-blanka-jako-stroj-na-pokuty-ridici-zaplati-pres-6-milionu.html

 

Nebo se tam objeví cisterna, co tam nemá co dělat ?

B8012C1C-70E7-4F25-BDE3-9C4BE7523270.jpeg

EC948AFD-65D9-4FD3-A504-414B29B6257C.jpeg

F58B3E22-5AC2-4978-992B-6C4C4A3F53D9.jpeg

Editováno: , autor: Jan R.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že zastavil kde neměl a nesmí je fakt, ale je otázka co se stalo nebo dělo pár vteřin před začátkem videa. 

I kdyby zastavil úmyslně (no hold de.. l) tak to nic nemění na výsledku dané situace. Škoda že odjel protože si mohl s tím zbytkem podat ruce a pozdravit se (Dobrý den jsem debil...těším mě já taky). 

Takže kdyby náhodou tam vběhl pes.. Kočka... Spadlo kolo na držáku... Vypadl pytel brambor s vozíku.... Motorce zadní kufr.... Atd atd tak nezastavovat ?????? protože za vama jede dost dobrých řidičů co to mají v ruce a jezdí hlavou :kol-52:

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Jan R. napsal:

Něco podobného se tu děje denně - ty proměnné značky najednou na zpomalení dopravy přepnou na padesát a kdo si toho všimne pozdě prudšeji zabrzdí. Já už takhle 600 platil ( jednotná sazba magistrátu-platí to všichni). Teď už mám čtení dopr. značek, dopředu upozorní.

Ve F3 ten FA když sám přibrzdí je to cítit na plynu, že nejde přidat, nezrychluje, ale toto spíše udělal řidič sám, třeba zveřejní podrobnosti.

Rychlost na proměnné značce se změní skokově, neboli rovnou ze 70 na 50 bez nějakého předchozí upozornění, například, že se ta sedmdesátka rozbliká na nějakou dobu a pak teprve naskočí jiná rychlost? Abych pravdu řekl, ještě jsem tuto změnu nikde neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Clerfayt napsal:

To by byl pěknej debil. Stačilo přibrzdit a pokračovat jako ostatní. Ale bohužel to odserou ti, kteří nedobrzdili.

V tom případě jsou to taky debilové - nedodržení bezpečné vzdálenosti. 

I když tu udržovat v takovém provozu dá fušku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten z toho autowebu musí brát slušnej matroš. Hlavně že zmiňuje, že o případu ví kulový v jakým sledu se to stalo a dokáže hned dělat závěry jak je český soudnictví dementní. Když někdo někoho vybrzdí dejme tomu ze 120 na 60 a klidně méně tak se bezpečnou vzdáleností na dálnici nereaguje moc příjemně. Ano určitě Audi nejela zrovna 130 což bude spíš příčina než nedodržení vzdálenosti. Kdyby je řidič Audi měl v dohledu během toho co BMW vybrzdilo Octu, tak se dopředu na toto dokáže připravit, ale předpokládám, že se do kontaktu s nimi dostal na poslední chvíli.

Pokud bych chtěl zaujmout čtenáře autowebu aby cinkaly korunky za reklamu, tak bych si klidně mohl vycucat z prstu, že si za to vlastně mohl řidič Octy sám, protože jel zbytečně v levém pruhu, což je jeden z přestupků. Zbytečně tak nervuje všechny ostatní a holt je na silnici dost malopindíků choleriků kterým stačí málo aby jim rupla cévka.

 

Různě se dělají odstrašující videa “nemyslíš zaplatíš” a podobně na vysokou rychlost, nepřipoutání a tak, ale hodila by se i osvěta co všechno může způsobit právě tento levičácký způsob řízení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten článek na autowebu jsem nečetl, ale v tom případu s Audi, Octavia vybržděna BMW, nebyla tam ještě nějaká dodávka která na poslední chvíli uhnula?

 

Edit: Tady to je pěkné vidět, mimochodem i to že ten v Octavii v tom levém nejel bezdůvodně:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dodržovaní bezpečné vzdálenosti v Praze úplně nejde, s tou hustotou provozu stačí jeden semafor a jak to má potom fungovat? Stojící vozidla počkají, než auto před nimi dosáhne nějaké vzdálenosti? Nebo se pomalu rozjedou a s narůstající rychlostí budou odstup zvětšovat? 

ad Blanka: Kdo jezdí v Praze a větších městech, tak ví, že se i v běžném provozu přibržduje běžně, zrovna brzdová světla v tunelu, kde se běžné jezdí neřeknou nic o tom, že auto stojí nebo jen brzdí, co prostřední/levý pruh na lanovém mostě? Tam se na konci brzdí normálně, protože lidé z leva se připojují na poslední chvíli, sám jsem takhle měl nezaviněnou nehodu, kdy tam paní prostě zůstala stát a zezadu do mě napálilo Vito, ano i já jse brzdil očima.

Editováno: , autor: ka_r_los
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...