Přejít na obsah

Bouračky


Jan R.

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Nj, tak jsme to poresili za asistence PCR, nahlaseno na pojistovnu vinika, v pondeli jedu do servisu (puvodne lakovaci akce se ted trochu rozsiri).

Svetlomet jinak funguje vcetne DRL, ale to ochranne plexi je k.o., - na druhou stranu problem roseni VYRESEN ;-)

Editováno: , autor: epo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Sice nejde o nehodu ale můžete mi vysvětlit jak může někdo s 3 x drazsim autem s parkovacími senzory a beztak i kamerou může také parkovat. Klasika před nakupakem.

tmp-cam-633378611.jpg

Oba nárazníky v poho.

Editováno: , autor: zwan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasika. Vždy když myji auto, nestačím se divit kolik přibylo odřenin, o kterých nevím,že jsem si je sám způsobil. Mimochodem, kvůli tomu na parkovišti vždy dávám ručku a neutrál. Nestojím o to, aby mi někdo popostrčil a přeskočil mi rozvodový řetěz. 

Editováno: , autor: Clerfayt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, zwan napsal:

Sice nejde o nehodu ale můžete mi vysvětlit jak může někdo s 3 x drazsim autem s parkovacími senzory a beztak i kamerou může také parkovat. Klasika před nakupakem.

tmp-cam-633378611.jpg

Oba nárazníky v poho.

Je to hnus, sam bych to nikdy neudelal... 

Ale prijde mi, ze ta Fabie precuhuje caru dle aut dal. Pokud tomu tak opravdu je, tak neni chyba jen u Supa. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, ale pokud nekdo vystrci cast sveho auta mimo svoje misto, tak musi pocitat s tim, ze muze prijet nejakej strelec... viz Sup. 

Osobne nemam rad ani jednu kategorii techto  ridicu. 

Ty cary na zemi tam nejsou jen tak. 

Navic rostu, kdyz couvaji do male diry, kdyz to neumi a pak navic rve vozik mezi auty, aby dal nakup do kufru a mlati jim do aut vedle. 

Editováno: , autor: Čečulák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alebo to je náhradné auto? Inak malá Fabia naozaj vyzerá byť dosť za čiarou a keby ten Superb zachoval zodpovedajúci odstup od nej, pravdepodobne by už vpredu trčal vonku z parkovacieho miesta. Preto možno chcel zaparkovať čo najviac natesno - s parkovacou kamerou nie je problém zaparkovať na 1cm. Ale možno po uvoľnení brzdy sa auto posunulo o ten 1cm dozadu. Alebo zaparkoval s odstupom, ale niekto ho do trčiaceho predku drcol rovno do Fabie. Každopádne s takým veľkým autom by si mal vyberať primerané parkovacie miesta... ja nikdy neparkujem vedľa áut, ktoré trčia cez čiaru....

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, zwan napsal:

No prvni bylo cervene tedy já!

jen me zarazi ze ten sup chtel podrit nove auto...

MIt starou plecku tak to pochopim ze je mu to jedno. Psychopat...

 

Zde je jasné co se stalo. Superb je dlouhý, byl frustrovaný že se kvůli tobě nemůže vejít, tak ti to narval na narázník aby tě nasral neboli tkzv. "vyškolil" že sis dovolil nevejít do vyhrazeného prostoru, nic jiného za tím nebude.... Učitelů u nás máš plné silnice :-)

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...