Přejít na obsah

Bouračky


Jan R.

Doporučené příspěvky

Jsem zvedavej, jestli taky budou chtit menit cely naraznik, nebo to jen vykituji a prestriknou.

Jak mam ja ten sram na prednim, tak ve dvou AS, co jsem se ptal, tak cely naraznik vymenit (bratru. 14tis/5 spoluucast) a v jednom AS, ze sundat, vyrovnat a prelakovat - cena cca 5tis a zalezitost cca na tyden...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvedavej, jestli taky budou chtit menit cely naraznik, nebo to jen vykituji a prestriknou.

Jak mam ja ten sram na prednim, tak ve dvou AS, co jsem se ptal, tak cely naraznik vymenit (bratru. 14tis/5 spoluucast) a v jednom AS, ze sundat, vyrovnat a prelakovat - cena cca 5tis a zalezitost cca na tyden...

Pojišťovna to rovnou ocenila oprava a lak na 5140,- - 2tis. spoluúčast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně zas někdo při parkování označkoval bílým lakem spodek dveří u řidiče. Pruh asi 15cm na výšku dlouhý tak 40 cm. Na první pohled to vypadalo hrozivě a málem mě omyli, ale naštěstí většina toho byla jen jeho lak na povrchu mého, rýhy téměř nezůstaly, možná díky tomu, že mám metalízu. Už teď po pouhém otření to není poznat, drobné mikroškrábanečky, co tam zbyly, možná v létě rozleštím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Nehoda v Praze. Fabia se sřetla s Focusem a podle fota asi skončila na boku. Auto mi nepřijde tak poničené i když v článku píší, že airbagy bouchly oboum. Nicméně dle mého názoru by vrácení auta na kola mohlo probíhat šetrnějším způsobem...   Info tady.

JKO65c5d1_img.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Totalka to bude proto, ze servisy maj naprosto nekrestansky ceny nahradnich dilu... napr. svetlo na  FII jsem sehnal za 2000kc.. autorizo servis za to chce pres 5000kc.. predni kapota na F II pres 8000kc bez barvy na netu sehnatelne za 3500... to se pak clovek nemuze divit, ze je kazda mensi racha  totalka..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu, me prijde ze servisy jsou ochotne slevit ze sve prace, jen aby mohli servisovat...

Kdyz mi onehda borec trefil octu, tak to pojistovna chtela taky ztotalkovat, ale servis nakonec vyrukoval s asi 25% na praci... A nakonec to pojistovna nechala spravit.

Mimochodem... Neni tim , kdo ma drahe dily, spis vyrobce, nez servis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, JirkaBrno napsal:

Totalka to bude proto, ze servisy maj naprosto nekrestansky ceny nahradnich dilu... napr. svetlo na  FII jsem sehnal za 2000kc.. autorizo servis za to chce pres 5000kc.. predni kapota na F II pres 8000kc bez barvy na netu sehnatelne za 3500... to se pak clovek nemuze divit, ze je kazda mensi racha  totalka..

Souhlas, jsou to pálky. Moje oprava po sražené kočičce - výměna nárazníku, pravé mlhovky, pravý podběh, mřížky v nárazníku, plasty pod nárazníkem, chladičová stěna (všechny tři chladiče) se všemi plasty nahoře nad maskou, radar nakonec jenom držák a kryt. Celkem skoro 48 tisíc oprava + skoro 8 náhradní auto na 9 dní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, servisy maj marzi jako prase.. mam znameho v ROS brno, origo rozvody-remeny, kladky, pumpa- pro 1.4 16V 63kW skoro 10 000 material, po ,,sleve,, 4200kc..pritom to je sada contitech, kterou koupis na aukru za stejne penize.. a tak bych mohl pokracovat.. kdyz vite jake jsou ceny pred ,,slevou,, tak nestacite valit oci... blby olejovy filtr? 80 korun, porsche Brno 250..co potom takove dily jako svetla, kapota, naraznik, blatnik.. to sou palky jako prase.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...