Přejít na obsah

Bouračky


Jan R.

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Ja tam teda taky vidim rapida spaceback.

Kdyz si porovnam zadni okynko (u kufru), tak u rapidu je okynko nahore vyrazne kratsi ("trojuhelnikove") oproti fabii, ktera ma okynko "obdelnikove".

Na te fotce z nehody je pekne videt, jak se D sloupek jde skoro k zadnim dverim a okynko ma nahore minimalni delku, tedy presne tak, jako to je u rapidu

620_545210f7cd1a4.jpg

620_5233152e715ad.jpg

1945475.jpg

Editováno: , autor: Bikes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem mel ten pocit. Ale, nedelam si iluze, ze by F3 po podobnem narazu vypadala o moc lip. 

No, jinak jezdim do prace jednou ulici a od leta si tam nekdo z rezidentu poridil cervenou F3 MC. Je to tak 14 dnu zpatky, co jsem si vsimnul, ze ma zadni naraznik zprava "vylepseny" o diru a zalatany stribrnou paskou. Bylo mi blbe fotit cizi auto u baraku, ale patrilo by to sem...

(Taky jezdim kolem jednoho Rapida Liftbacka Denim - neco jako ma jeden zdejsi hodne znamy clen fora - asi proto si toho auta pokazde nejak vsimnu :D. Dneska co nevidim, promacknute dvere za ridicem... njn :()

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, já komentoval toho bílého z http://tn.nova.cz/clanek/skodovku-zdemoloval-naraz-do-stromu-pro-ridicku-letel-vrtulnik.html (příspěvek od Jan R.). To červené je Fabia jak vyšitá :) 

To epo: Tak jasně, po takovém nárazu by nevypadala líp ani Octavia, prostě náraz na sloupek, ještě to vypadá že né v uplně malé rychlosti je vždy blbá situace :-/  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...