Přejít na obsah

Problem s vodou..těsnění hlava?


Roy Jones jr.

Doporučené příspěvky

Ahoj. Při studeném startu se mi vždy rozsvítí červeně kontrolka teploměr chladící kapaliny..když to po zahřátí chcípnu a nastartuju tak už nesvítí. Dále mi blbne ručička teploměru..nejdřív vyletí z nuly resp.z 50 stupnu na 70,pak zase spadne a pak na 90 a tam už drží. 
Nedávno jsem dolil vodu,pač ji tam bylo málo a po týdnu se mi záhadně vrátila a je ted 1cm nad max..nechápu. 
Hadici u chladiče jsem zkoušel po zátěži zmáčknout a jde. Ve vodě je nepatrně mastnoty,víčko od oleje i měrka čisté bez emulze. Je to těsnění pod hlavou nebo může blbnout vodní pumpa a čidlo teploty? Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím mam prozba motor 1.9 81kw rok 03 jedu v kuse 150 km a najednou se mě rosvitila kontrolka hladiny vody počkám 20 min doleji 0,7 litru vody a pokracuji domu zas po 100 km za se rosviti hladina chybi zas voda teplota motoru je na 90 auto krasně topi žadny problem pote doma koukam a ono to tlačí vodu ven z expancky ven na podběh ,zajedu do dilna a vuz natlakuji voda nikde nemizí pouze při jizde ji to haží ven kde by jste hledali problem někdo řikal těsnění pod hlavou ,někdo vičko expanck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...