Přejít na obsah

zarosene / zamlzene predni svetla


vavrorr

Doporučené příspěvky

Automobilka testuje autá skúškami v mrazoch a vysokých teplotách, takáto výhovorka neobstojí.

Poviem to na príklade, predstavte si, že v prípade ďažďa sa farba vášho vozidla zmení na hnedú farbu pripomínajúcu hnusné škaredé ?

Nerobí to každému, len niekomu. Vlastne to ani nevadí, pretože to nebráni vozidlu v jazde. Len je nevyzerá dobre, a ľudia sa vám za to smejú.

Automobilka povie, že je to VLASTNOSŤ tej farby, robí to predsa len keď prší a vraj to samo zmizne, keď vyjde slnko a farba preschne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

To mi je bohuzel jasne..

Spis me zajima jestli to jde nejak opravit a pokud ano jak?

Nebo jestli je to na nakup celeho praveho svetlometu? Hledal jsem vsude mozne po internetu a po pravde jsem nikde nic ohledne primo problemu nesviceni jednoho svetla nedocetl krom tady nejaky pan psal o stejnem problemu s tim ze na to nebyla zadna reakce..:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, xtrack napsal:

Přesně tak, ať se vyjádří MB. Chtěj po nich vysvětlení, proč k tomu došlo, na základě čeho se kondenzuje uvnitř voda a jestli je to normální jak uvádějí, ať vyvrátí vliv na degradaci toho ledpásku.

Jak staré máš auto?

Listopad 2015...

Ted jsem volal kamaradovi do Porsche Hradec Kralove naposilal jsem mu fotky co jsem pridaval sem a vysvetloval jsem mu ze podle tohoto fora rozhodne nejsem prvni kdo ma s tim mlzenim problem atd. Sliboval mi ze by to melo jit zaridit aby to bylo opraveno bez mejch nakladu.

Dam vam vedet jak jsem dopadl.

Mooc diky za vase info! Konecne lidi kteri odpovidaji vecne a k veci!!??????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Martin Bednář napsal:

Jeste muze byt varianta, ze svetlo muze byt OK (nehlede na to mlzeni) a odesel jenom nejaky ovladaci modul...

No pride mi prave zvlastni ze Oranzova barva pri zapnuti blinkru normalne funguje ale kdyz to ma mit tu bilou tak funguje vlastne jen ten kousek led svetla co je na vejsku a ne podelne.. Absolutne nechapu..?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, KarelM napsal:

...no právě, taky si myslím, že to je světlovod a je vadný jen zdroj světla na konci, asi LED dioda.

Po pravde jeste jsem nestihl pogooglit co ten svetlovod vubec je a jak to funguje? ja myslel ze tam je nejaka svetelna trubicka ci pasek s led diodama hrozne blizko u sebe? ale svetlovod???? To se maze na chleba????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

světlovod je vlastně určitý materiál (nejčastěji je průhledný, potom přejímá barvu zdroje světla typicky denní svícení a blinkr v jednom) plast nebo sklo (např. optická vlákna jsou taky určitý světlovod), kde na jednom konci je zdroj světla - dioda popř. laser.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, l79 napsal:

světlovod je vlastně určitý materiál (nejčastěji je průhledný, potom přejímá barvu zdroje světla typicky denní svícení a blinkr v jednom) plast nebo sklo (např. optická vlákna jsou taky určitý světlovod), kde na jednom konci je zdroj světla - dioda popř. laser.

Dekuju za info!!:) Tim ze delam it tak opticke vlakno chapu ? a ted uz si i dokazi predstavit jak to tedy vlastne funguje? Takze dekuji.:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...