Přejít na obsah

zarosene / zamlzene predni svetla


vavrorr

Doporučené příspěvky

Su svetla exterier? Su. Pisem v teme ZAROSENE SVETLA o zarosenych svetlach? Pisem. Naozaj nechapem o co ti ide ale mne pripada ze nechces aby sa tu pisalo o nedostatkoch s3. Takvyhod stadial vsetkych a pis si tu prispevky sam pre seba a budes to tu mat dokonale podla tvojich predstav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psát stále dokola stejné příspěvky kde se píše jen o tom že: mám zamlžená světla, SIII je nepodarek, jiným autům to nedělá, mně nepřijde normální a prostě to zde nebudu trpět. Je to čisté spamování. Další diskusi na toto téma již nepřipouštím. Cokoli dalšího bude okamžitě odstraněno s důsledky pro autora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vavrorr založ si téma o autě a tam to můžeme dále řešit včetně sledování vývoje situace (nechápu proč to neuděláš) ;) Pawouk má pravdu že tady kolem sebe akorát hážeš rukama a špiníš SIII potažmo Škodovku. Navíc se toto děje i u jiných automobilek které mají lepší a dražší auta jako je SIII ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Navíc vědomě fabuluje - problém s rosením světel mají prakticky všechny automobilky, což už se tady také psalo. 

 

som pomerne rozhladeny v oblasti automobilizmu, ale nemam vedomost o tom, ze by to v dnesnej dobe mimo VAG bolo rozsirene.

Skus prosim svoje tvrdenie nejako podlozit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš zde nikdo zatím neuvedl celkem důležitý skutečnosti. Stížnosti jak je to na nic je tu na pár stran. A to v čem konkrétně zamlžené světla vadí sem tu nenašel. Tzn. kratší životnost světlometů (koroze?) a kratší o kolik ? Jak moc zamlžení ovlivňuje světelný tok a osvit silnice v noci? To by mě zajímalo a pak bych řešil reklamaci. Že to není ok je jasný, ale jestli mě to zlikviduje světlomety místo po 15 letech tak za 13 let tak to je mě buřt, tak dlouho to auto určitě mít nebudu. Jestli snižuje viditelnost v noci o deset procent+ ok beru je to špatný. Pokud odejdou za třetinu obvyklý životnosti tak ok je to průser, ale pak to vezmu na záruku. Nikdo z vás nema ponětí jak moc to ty světlomety degraduje kromě estetiky. To ukáže čas nebo pozitivní postoj Škodovky k řešení problému.

Jedinej smysluplnej návrh je STK a vyjádření o nezpůsobilosti k provozu. Škoda dala servisům jasný guidline, že toto o rosení je OK. Takže zatím asi smolik, můžeme poute reklamovat do aleluja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pawouk> po zadani hesla "zarosene predne svetla" sa vo vysledkoch objavia fora niektorych znaciek, ale vsetky vysledky su z rokov 2007 az 2010. 

Heslo "moisture in headlights" dava iba vseobecne vysledky o pricinach, taktiez najmenej 2 roky stare, ale neobjavuje sa ziadne forum konkretnej znacky.

Nemyslim, ze je to bezny problem.

 

stastikp> osobne by som sa najviac obaval toho, ze na vlhky svetlomet sa zvnutra bude lepit prach, co velmi rychlo zacne blokovat svetelny tok. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad mi to Pawouk promine ale vyjádřím se zde ještě k faktu že se to u jiných značek neděje. Stačila minutka hledání a hned na mě vyskočilo několik obrázků (auta rozhodně nejsou z roku 2007). Obrázky mi přes odkaz nejdou vložit a zbytečně si nebudu ubírat bajty ;)

 

Nehledě na to že pokud situace nastane vyfotím Audi A6 Allroad (2013), BMW X1 (2014), Mitsubushi Outlander (2010), Škoda Octavia (2009,2010) kterým se světla mlží a to jsou všechno relativně nová auta... Většinou se jedná o spodní část-proužek který nezasahuje do světelného paprsku a tudíž se svítivost nezhoršuje. Ani samotný světlomet za ty roky nejeví známky poruch... Jde pouze o estetický efekt který se mi samozrejmě taky nelíbi ale co s tím člověk udělá? Prostě xenony a ledky tolik nehřejou a proto se to takto může zamlžit. Neříkám že situace nastává pravidelně ale občas se stát může. Většinou závisí na více faktorech počasí. Kdo s tím má problém tak si hold bude muset koupit svíčky (halogeny :D ) a nebude muset nic řešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabrika len hlada vyhovorky aby nic nemusela riesit. A porovnavam svetlo so svetlom. Tak naco tam dali led ked sa to rosi?? A u inych znaciek co maju full led sa preco nerosi?? A u s2 facelift sa preco nerosi?? A u s3 sa preco nerosia vsetky?????? Tym co sa u s3 nerosia tam omytom tali ziarovky namiesto led???? Take kok... reci ma uz stvu ze sa rosi kvoli led. Mali to tak vyrobit aby sa nerosilo a hotovo

Hoď komunikaci s ŠA, ať je vidět nějakej výsledek. Furt jen píšeš jak budeš reklamovat a dál nic.

Jinak nemáš světla prasklý nebo ucpaný odvětrávání?

Koukal sem jednomu našemu zákazníkovi na jeho Audi - tu s těma běhajícíma blikačema a jedno světlo zarošený a druhý ne. Prej na něm má malinkou prasklinku a už se mu rosí. Ale kdyby mi ju neukázal, tak ju nenajdu. Navíc není skrz, ale jen ťupka na povrchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem se bavil s kámošem a na firmě mají min. 5ks a u všech se světla mlží. Jednoho trochu bouchli a jedno světlo nové a druhé vyměněné. U těch zbývajících jim světla taky vyměnili. Prý na záruku. Výsledek se nezměnil. Mlží se stále. Přes víkend v garáži vyschnou. Info bez záruky!!!

Takže reklamovat a počkat až budou mít inovovaný světla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem to tady myslim psal.....znamy ma ML za 3 mega led svetla a mlzi se taky....

To je problem vsech svetel, ktere pouzivaji "studene" zdroje. Driv se resilo jak uchladit halogen a ted se musi pridavat ventilatorky, topna telesa, chlazeni LED elektroniky se dela tak, ze se teplo prenasi do svetlometu apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem si toho vsiml uz i u sveho auta po pouziti rucni mycky... nicmene vzhledem k cele diskuzi a Skodovackemu dokumentu ohledne reklamaci tohoto problemu s tim do servisu ani jezdit neplanuji. Pravdepodobne kazdy servis to nyni oznaci jako "work as design" a ja se jim vubec nedivim. Beru to jako fakt obecneho problemu u led svetel, ktere ma a bude mit kazdy vyrobce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...