Přejít na obsah

Měření výkonu u Motorpower Třebotov 17.10. 2015


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny příznivce značky Škoda
Dne 17.10.2015 proběhne od 9 hod. stejně jako každý rok podzimní měření výkonu u Motorpower Třebotov za zvýhodněnou cenu, osmsetkorun.
Dejte vědět, zda máte zájem, napište jméno a čas, který by vám vyhovoval. Nebo je možno akci pojmout jako minisraz.
Měřit se bude do 17.hod, večer možno zajít na motokáry, či objednat steaky, či stripterky.
Potvrzujte na FB, nebo na e-mail, nebo zkopírujte jména a připište se do příspěvku.

 

Pokud  admin zvýrazní, či vypíchne nahoru, nebude na "Š"kodu

 

NICK    
Misubaro    9:00    
Stecher       9:20    
Martas67    9:40

Bottled       10:00

+ 1  mimo forum

Editováno: , autor: motorpower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty výmluvo jeden.......já sedím teď třeba v práci..až do 18.hodin...a fakt si nebudu brát dovolenou..mimochodem kterou už nemám ani:-)a daleko.pro někoho asi jo.....ikdyž proč ne že jo..takový vejlet...

Editováno: , autor: mira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....tak jsem se dnes zúčastnil měření výkonu. Šel jsem proto, že jsem byl zvědavý na výkon motoru mé Berušky po ujetí více jak 315.000,-km. Co ještě můžu od ni vyžadovat. Byl jsem překvapen a nejen já, že motor je v takovém perfektním stavu. Měření jsme provedli jak pro benzin tak i pro plyn. Markantní rozdíl mezi oběma palivy není skoro žádný. 68.1 kW /benzín/ oproti 66.9 kW /plyn/ není schopen poznat nikdo.

Musím poděkovat firmě konkrétně Petrovi za milé uvítání s občerstvením s odborným výkladem o autech a ženách...... :kol-44: ...néé to si teď dělám srandu. Příprava firmy veliká, bohužel přijelo velice málo lidí a to jistě zamrzí. Snad příště, jestli ještě příště za takový peníz bude. Za mě jedna a ještě jednou díky Petře.......

post-7773-0-25711700-1445106321_thumb.jp

post-7773-0-92975500-1445106344_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...