Přejít na obsah

navigacia komplet na sd karte


Doporučené příspěvky

To jsem si myslel.

1.) Na Aliexpressu vůbec není GPS zmíněno, ale dá se vygooglit, že MCX-6950 může mít GPS jako volitelnou výbavu. Ergo tvé rádio nejspíš vůbec GPS nemá.

2.) Nikde není uvedeno, co v něm běží za SW, jestli má jen nějaký jednoduchý proprietární systém, nebo tam běží OS (WinCE/Android).

 

Pokud rádio skutečně má GPS i OS, je šance, že tam půjde navigace rozjet. Ale s tím jdi na nějaké warez fórum, tohle je Škoda fórum a tvůj problém se Škodovkou nijak nesouvisí. IMHO téma na smazání.

Editováno: , autor: JayBee1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Dobrý den, mám stejný dotaz. Koupil jsem Fabii II, ve které je autorádio s navigací Audiovox 6020 (https://www.ahifi.cz/autoradio-s-navigaci-audiovox-vxe-6020-nav.html?gclid=CLyp-KTwo9QCFS).

 

 

Nikde nemůžu najít nějaký SW. Je to také přes SD kartu. Poradí prosím někdo nějaký software a jak na to?

 

Předem díky za opdověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soft máš o řádek výše.... nainstaluješ  do PC  pak vložíš kartu do PC a a na ní nainstaluješ soft navigace a mapy ty jsou gratis......

 

Nebo si stáhneš Igo mapy pro WIN CE a dáš na kartu.... ale musíš hledat takovou co ti bude fungovat....   

 

Kartu dáš do auta  v menu mu určíš kde je navigace a jedeš.... B)B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...