Přejít na obsah

Výplň pod prístrojovku


kimmi

Doporučené příspěvky

Ja to tiež nemám na vodičovej strane,tú z pravej strany som našiel pohodenú v kufri keď som kupoval auto a pod nohami spolujazdca mi ide nejaký káblik dvojlinka,neviem odkiaľ ani kam popod peľový filter,musím to ešte vykúmať,aj tak ďík za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak je to tak jak to odfotil PyroSVK tak je to riadna haluz,pretože vidno ako to prekrýva peľový filter,skúšal som to tam dať tak len mi to nešlo do hlavy prečo zakrýva ten filter a tak som to tam nedal a je tam iba molitan.

Tak potom mi je jasné keď tam niekto ťahal tú dvojlinku tak to odtiaľ dal preč a naspäť už to nedal.

 

A potom to má asi súvis s rámusom od pravej strany prístrojovky kde sú dve odkladacie schánky.je to iba vtedy ak idem po nejakej napr.panelke vtedy je to najviac počuť z pravej strany mi to silno ale veľmi silno drnčí,ľavá strana ticho,to asi ako tam dorábali tú dvojlinku tak asi to slabo dotiahol ten majsterko a preto to tak rachotí.

Editováno: , autor: kimmi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...