Přejít na obsah

Dobíjení autobaterie - nabíječka, startovací zdroje apod.


Akrub

Doporučené příspěvky

Neuveritelny, co dokaze jeden clanek! Masova histerie! :ph34r:

 

Kolika z vas uz baterka klekla? Ano, jsou tu jednotky pripadu, ktere je mozne pripsat zmetkove baterii uz z vyroby. Pak jsou tady lidi s jiz +/- 5letymi auty a stale jezdi. Takova tragedie to v praxi zas neni. A ze baterka nevydrzi co kdysi v drivejsich autech? Ano, nevydrzi. To ale neni pripad jen Skodovky nebo VW Group, je to dano technologiemi a vybavou dnesnich aut. 

 

Cetli jste taky clanek, jak BMW muselo v Americe v souvislosti s jejich technologii Efficient Dynamics menit u vybranych aut (predevsim motorizaci V8) baterku pokazde s vymenou oleje? Duvod byl ten samy, jaky ted resite tady.

 

Takze klidek a rozvahu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, kvůli zvýšení životnosti baterky o tři měsíce tady šaškujete a vkládáte investice pomalu větší, než je cena ty nový baterky. Mám na baterie 11,8 V a to mi pořád každej den běží topení minimálně 2x30 min a co? Jezdí to, funguje to a až jednou ráno nebude v autě teplo, tak se tam dá nová baterka. Není co řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to hodně závislé, včera cesta "tam" se to drželo furt na 14.8V (+-0,1V). Cestou zpět už to "padalo" k 13,3V a vyskočilo při sundání nohy z plynu, ale stejně, co s tím naděláme a navíc  jaký to bude mít opravdu vliv na životnost se teprve uvidí. Nebýt toho článku tak jsme všichni "v klidu" :D 

 

A pro ty co chtějí sledovat pomocí zapalovače. Napětí na CM modulu a OBE zásuvce se dle situace liší o 0,1-0,5V, takže víc než orientační hodnotu to nedvá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Očividně jsi mne nepochopil. Neříkám že se má měřit na zásuvce, ale nekteří zde si chtějí pořizovat (už mají) měřák co měří napětí v zapalovači, předpokládám že v zapalovači stejně jak na OBD zásuvce bude napětí jiné než na CM. Takže jsme chtěl říct, že ty hodnoty z toho měřáku v zapalovači ještě nemusí znamenat, že stejně je i na baterce.

 

A o tom CM modulu, sledoval jsme to už minulý týden, celkem najeto 320km, celou dobu tam bylo 14.7-14,9V (nezávisle na tom zda jsme brzdil motorem, zaplé vyhřívání atd). Až včera cestou zpět (cca 40km) to začalo "skákat" 13,3V při jízdě až 14,8/14,9V při brzdění. Tím jsme chtěl říct že to že to na CM modulu jednu/dvě jízdy ukazuje 14,8V ještě nemusí nutně znamenat, že to NIKDY nemůže spadnout níže. Jediné co mne napadá, tak vždy když to nepadalo z těch cca 14.8V tak bylo okolo 0°C, včera odpoledne u nás bylo okolo 5°C, ale mám příliš málo dat na to aby se dala odhadovat nějaká závislost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď sleduji napětí baterie (a jiné parametry) na displeji v Android Auto - Performance Monitor a po otevření auta a zapnutí infotainmaentu mám napětí 11,9-12,0V při jízdě pořád 14,75V (jezdím teď jen krátké trasy), po jízdě to opět pomalu klesne na těch 12V.

Editováno: , autor: noaid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kto sa chce zabaviť, sadnite si na chvíľu s diagnostikou do auta a spustite si VCDS. jednotka 19 CanGateway, merané hodnoty

 

stačí si už pri spúšťaní VCDS všimnúť napätie:

5a830ca941c41_Snmkaobrazovky(52).thumb.png.93d6b4139d589c8e387cce5623346ba5.png

 

merané hodnoty - naštartované auto:

5a830d32b4e17_Snmkaobrazovky(54).thumb.png.3235d9aba16f873dd8a8c8b8a560d493.png

 

merané hodnoty - po vypnutí motora, zamknutí auta, pár minút čakania:

5a830d4fbc69d_Snmkaobrazovky(55).thumb.png.afdf1f6c749e71c4b5de6e2003fc5972.png

 

nejaký ten graf:

5a830d6ee40b5_Snmkaobrazovky(56).thumb.png.d59761195015d94853246fcc8243ad8d.png

 

uložený LOG:

LOG-19-IDE00019_&5.CSV

 

nechcelo sa mi dlhšie mrznúť a sedieť v aute. rozdiel medzi lacným multimetrom a VCDS bol 0,02V. v robote mám lepší merák, dokonca viem vytvoriť aj graf a tuším i tabuľku so zmenami napätia...možno časom by poklesla baterka aj nižšie. po robote som prišiel domov (cca 15-18km), bol vo vnútri asi 30 minút, následne nastavoval nejaké veci a potom meral

 

IMG_20180213_165332.thumb.jpg.ab035f1cd01473346d06a5b21476ce2f.jpg IMG_20180213_165310.thumb.jpg.cd2e16ab227857db0848cea4db2c4b10.jpg

 

video:

 

 

závery robiť nebudem, skôr som chcel poukázať aj na túto možnosť. môžte skúsiť pripojiť aj nabíjačku a odsledovať si hodnoty. zvládne to aj čínska verzia VCDS. za jazdy som neskúšal, iba naštartovaný motor a mierne pridaný plyn

Editováno: , autor: wirer
pridané video
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to byl zkusit a výsledek je, že je to stejný..Fabia tam má navíc vypnutou pozici 6...jinak jsem si trošku hrál jako wirer a výsledek mé baterie opravdu asi nevěstí nic dobrého :-)  jinak verze kabelu 16.8.0 neumí hned na začátku zobrazit ty volty jak ukazuje wirer u svého novějšího kabelu :-)

jinak jsem ještě porovnal výsledek měření voltů ze Smartgate přes apku a volty jsou absolutně stejné jako přes VCDS..takže to ukazuje celkem spolehlivě ta apka..

 

b.jpg

a.jpg

9pd261518792736.jpg

uWRwb1518792888.jpg

Editováno: , autor: ski1961
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa tiez nedari tu Lochnesku zachytit :D mam uz plnu (y) logov, a stale sa to chova rovnako. Jedina minimalisticky zaujimava informacia z tej nudnej kopy dat je, ze pri brzdeni motorom napatie nema take vykyvy. Suhlasim s tebou a ked nezabudnem, vratim sa k tomu ked sa otepli.

 

https://imgur.com/a/7Rd9U

 

Editováno: , autor: sk0d@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska ráno po víkendovém stání měla baterie 11,2 V...ihned po zapnutí zapalování vyskočila na displeji hláška o slabém akumulátoru, prý abych dobil jízdou..nuž dobře řekl jsem si. Měl jsem před sebou trasu dlouhou 50 km. Po těch 50 km ukazovala těsně po jízdě heroických 11,8 V, přitom celou jízdu ukazovala baterie při jízde 14,8-14,9 V, tomu se tedy říká dobíjení jízdou. Po hodině a vychladnutí informativně změřeno a baterie už ukazuje opět jen 11,3 V..opravdu jsem zvědavý, které ráno nenastartuji..i při těch dnešních ranních 11,2 V a venku -12 stupnů byl start bez problému..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...