Přejít na obsah

Opravná barva na ALU Gemini


Michal P

Doporučené příspěvky

Zdar,

hledal jsem, ale nic nenašel, tak zkusím tady - rád bych se zeptal zda se dá sehnat nějaká opravná barva na Gemini černá ALU kola na RS z challenge paketu.

Už tam mám několik "zásahů" díky provozu a parkování na chodníku v centru.

Vím, že výsledek by nebyl dokonalej, ale aspoň na zakrytí z nejhoršího.

Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem o tom taky přemýšlel (mimochodem, docela mě překvapilo, že na těch černých kolech to tolik nebije do očí, čekal jsem to horší) a buď sehnat stejný odstín a nebo by IMHO stačilo to zalakovat něčím černým k dostatečně uspokojivému výsledku. Zblízka by to bylo poznat, ale normálně lidi na kola nebrejlí z půl metru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

ja som to vybrúsil úplne jemným šmirgľom vodou, brúnou pastou preleštil a potom čiernou centro fixou pretrel. Keď to zaschlo prebrúsil som to ešte brúsnou pastou a vyleštil leštenkou. Nie je to takmer ani vidieť, iba úplne keď človek prikúka zohnutý ku kolesu aj to keď nevie si to z 10 ľudí 8 nevšimne. Takže ja som spokojný ale už si dávam nie 100% ale 200% pozor na obrubníky :kol-47:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...