Přejít na obsah

Odírání laku těsněním dveří


Woody

Doporučené příspěvky

Zpět k odřeninám: tak jsem byl s kolegyní kontrolovat stav a má to tam taky odřené přesně v tom samém místě a na obou stranách. Intenzita asi jako Woody.

Jelikož těsnění nikdy nemazala, tak o variantě, že je to nalepeným prachem na tu naši vazelínu, nemůže být ani řeči! Je to konstrukční nebo materiálová vada.

 

Dnes jsem potkal kolegu sice z toledem, ale zadní dveře téměř nepoužívá a lak v ohybu jak nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký má KT výroby?

Doporučení ŠA - neotevírejte nikdy zadní dveře, případně před otevřením očistěte od nečistot plochu na zadním blatníku v místě spodního rohu trojúhelníkového okna zadních dveří. Jinak může dojít k nevratnému poškození laku vozidla......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký má KT výroby?

Doporučení ŠA - neotevírejte nikdy zadní dveře, případně před otevřením očistěte od nečistot plochu na zadním blatníku v místě spodního rohu trojúhelníkového okna zadních dveří. Jinak může dojít k nevratnému poškození laku vozidla......

Doporučení ŠA spíš bude - nekupujete rapida, zajeďte si pro souseda z Nošovic  :D

 

Kolega s toledem má 4-5/2013 nevím přesně.

 

Jenže mi odírá lak i to těsnění co je pod oknem-sametku . Tam už sametka není, je to jen guma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to také zkontroloval a nic vydřeného do laku tam nemám. Jen špína a zbytky silikonu z mazání proti vrzání, které se dají smáznout prstem. Mám bílou, únor 2014, najeto 41 000, zadní dveře otevírám každý pracovní den minimálně 2x.

Editováno: , autor: slapnahrabe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem si to tak myslel, podívej se pořádně, proti světlu a tak. Přeci jen u té metalízy je to hůře vidět jak se to leskne. U chlapců se sociální barvou je to vidět hned.

 

Já ti dám sociální barvu. Audi mercedes porsche, lambo mají bílou barvu. Už jsi někdy viděl takové auto v denim barvě? :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Woody u ceho je to normalni? Dvere nebo kufr. Vsak ja jsem priznal ze to mam take. Jen me to mozna netrapi tolik jako jiny zde. Ono vubec zacinam byt imunni vuci neduhum Rapida. Kdyz chces posilit imunitu. Kup si Rapida. Ted na podzim se to bude hodit. [emoji1]

Ono tady nejde o to být imunní, nerad bych aby po záruce to dopadlo takto http://forum.skodahome.cz/topic/122108-koroze-prahu/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...