Přejít na obsah

Jaky koupit zvedak k vozu.


rowz

Doporučené příspěvky

takový aby ti pasoval na spodní hranu:) Takže asi všechny koncernové na osobáky budou pasovat. Pokud to chceš do garáže, tak kup nějakého třeba levného jezevčíka.

Jen doporučuju dát na konec kus silné gumy se zářezem na spodní hranu postranice, ikdyž většinou na konci mají výřezy.

http://www.autofashion.cz/zbozi/produkt-4803/auto-hever-hydraulicky-do-2000-kg-zdvih-135-az-330-mm-pojizdny.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

záleží kde a proč chceš zvedat. Ve finále se mi nejvíce osvědčil hever z Favorita - "nůžkový kosočtverec". Z toho klasického ">" to má tendenci padat, hlavně na nerovném povrchu. Vkaždém případě pokud chceš zvedat za hranu prahu, tak tam musí být příslušný žlábek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím. Na šrouby kol jedině křižák. Tím standardním co se dodává k rezervě to za kritozvývch situacích někdy člověk není schopen povolit (už se mi to jednou stalo). U křižáku může člověk použít obě ruce a hlavně síly k povolování / utahování jsou větší + tolik netrpí šrouby (závity).... lepší rozložení momentu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 2 měsíce později...

Pokukuju po tomto zvedáku https://www.autokelly.cz/Product/DO-CF10253/4091412#

 

Bude jeho zdvih dostacovat pro zvednuti fabie, tak aby slo vymenit kolo? Díky

 

Co jsem koukal tak Fabie III má práh cca 20 cm nad zemí, tak nevím jestli tech 13 cm zdvihu bude dostacovat. A vselijake podkladani atd me neprijde moc bezpecne

Editováno: , autor: michalr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Normálně za prahy tam kde je místo k tomu určené, to kolečko na tom zvedáku má výřezy které tam pasujou.

Proto jsem psal že s tím zvedám i to druhé auto co mám  v podpisu a v poho.

 Já bych se toho zvedáku nebál, jen je neskladný na převážení, proti tomu co je ve výbavě vozu, kola sem měnil i s ním, jen sem si nebyl tak jistý při manipulaci z vozem jako s tím pojezdovým.

Za chvíli budu přezouvat obě auta , dělám to před panelákem, typni si který asi použiju, budu při jednom i rozebírat a čistit brzdy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poškrábat si to můžeš s jakýmkoli zvedákem, je to jen auto, zas tak často to přece nezvedáš.

To si myslím že kvůli tomu co píšeš je to zbytečná investice.Ale to je jen můj názor.

Já ho kupoval kdysi ke starému autu kde sem potřeboval mít jistotu že to na mne nespadne, prahy už byly lehce jeté.

Pak sem si vyrobil stavitelné trojnožky,, to bylo jiné kafe.

 Stál mě 4 kila a je v plastové futrálu, taky sem ho kdysi vozil i v kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě by ani nevadilo používat ten co je v povinný výbavě. Ale mám zkušenost, že jsem to prostě trochu podrápal. A nerad bych u novýho auta hned poškodil prahy. Na druhém autě jsem škrábance stříkl BODY a je to ok, ale zase to dělat pokaždé, to je taky na palici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

souhlasím zvedak vozu pouze v nouzy na ceste a jeste se modlit at auto nesleti.

U F1 jsem pouzival  pojizdny zvedak + puk.

F3 uz nema vhodne mista pro puk tak budu zedat za prahy.

Mám objednano tohle https://www.ebay.com/itm/Universal-Frame-Rail-Floor-Jack-Stands-Pad-Block-Durable-Rubber-65X33mm-NEW/123236387386?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649

Podle obrazku to bede sedet primo do zvedaku.

Editováno: , autor: zwan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 10. 2018 na 6:22, zwan napsal:

Ahoj,

souhlasím zvedak vozu pouze v nouzi na ceste a jeste se modlit at auto nesleti.

U F1 jsem pouzival  pojizdny zvedak + puk.

F3 uz nema vhodne mista pro puk tak budu zedat za prahy.

Mám objednano tohle https://www.ebay.com/itm/Universal-Frame-Rail-Floor-Jack-Stands-Pad-Block-Durable-Rubber-65X33mm-NEW/123236387386?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649

Podle obrazku to bede sedet primo do zvedaku.

Ahojte upravený puk je konečně tu. Perfektně sedí do pojizdného hydraulické zvedáku který probirate.

Přikládám foto

tmp-cam-452563023.jpg

tmp-cam-464733854.jpg

  • Díky 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...