Přejít na obsah

Výměna halogenových světel za xenony/bi-xenony u před FL Rapidů


miklisek

Doporučené příspěvky

miklisek  Tu tabulku jsem četl a Ano, přesně jak píšeš---stačí trochu pročíst celé téma a odpověď najdeš....  A taky je tam napsáno, že to nemusí byt 100 procentní. (Ale to už jsi zapomněl zkopírovat cely u tý tabulky) Tak právě proto se ptám. A taky já nemám jen halogeny, jak se píše v tabulce, ale mám halogeny s denním led svícením. Proto ten můj dotaz, protože nevím, jestli to platí i na ta světla co mam já. 

Ale v každým případě díky za odpověď. Hold to risknu a poradím si nějak sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Vloženo (editace)

No počítej, že s tím je hafo práce. Zapojení mám zpracované pro verzi s RLS (dešťák+světelný senzor) i bez něj. Zadrátovaní zvládne autoelektrikář, napadá mě ze zdejších členů třeba @rolbař nebo @Vaša, nebo poptat lidi na FB ze skupiny https://www.facebook.com/groups/1726756374232022/permalink/2418609195046733/?mibextid=oMANbw

Kódování a dodělání zbytku drátů umí určitě ferda25 (oslovit musíš přes jiné fórum, tady se už nevyskytuje).

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
V 12. 1. 2024 na 8:48, miklisek napsal:

No počítej, že s tím je hafo práce. Zapojení mám zpracované pro verzi s RLS (dešťák+světelný senzor) i bez něj. Zadrátovaní zvládne autoelektrikář, napadá mě ze zdejších členů třeba @rolbař nebo @Vaša, nebo poptat lidi na FB ze skupiny https://www.facebook.com/groups/1726756374232022/permalink/2418609195046733/?mibextid=oMANbw

Kódování a dodělání zbytku drátů umí určitě ferda25 (oslovit musíš přes jiné fórum, tady se už nevyskytuje).

Nasdílel by jsi schéma prosím? Mrknul bych na to drátování bych si myslím zvládnul. Možná pak nějaké to kódování bych akorát někoho potřeboval.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...